Piotr Chrobot dyrektorem zarządzającym Life on Mars

Informacja Prasowa - 13.05.2020
69

Piotr Chrobot dyrektorem zarządzającym Life on Mars

PIOTR CHROBOT DYREKTOREM ZARZĄDZAJĄCYM LIFE ON MARS

Kolejne strategiczne zmiany w spółkach holdingu Brand New Galaxy – z początkiem maja stanowisko dyrektora zarządzającego globalnej agencji cross – channel Life on Mars obejmuje Piotr Chrobot.

Piotr Chrobot w Life on Mars pracuje od lutego 2018 roku. Od samego początku tworzył strukturę kreatywną agencji, jednocześnie rozwijając relacje z jej kluczowymi klientami.

– Aby rozwijać agencję kreatywną, która walczy o globalne budżety, potrzeba lidera, który z jednej strony jest doświadczonym partnerem kreatywnym dla klienta, z drugiej rozumie rolę biznesową, jaką powinna realizować komunikacja. Dodatkowo jako manager potrafi stworzyć warunki do wypracowywania genialnych idei, przyciągania talentów i ich dalszego rozwoju oraz motywacji. Taką postacią jest właśnie Piotr Chrobot w Life on Mars! – komentuje Jakub Krawczyk, Chief Operating Officer Brand New Galaxy.

– Cel, który sobie postawiłem – budowę globalnej agencji kreatywnej – wydawał się szalony. Ale czemu się ograniczać? Przecież o to w tym wszystkim chodzi. Dzięki zespołowi, który w agencji działa prawie od samego początku, udało się to w relatywnie szybkim czasie. Staliśmy się partnerem dla międzynarodowych marek i aktualnie realizujemy projekty na globalnych rynkach. To jest świetne! – komentuje Piotr Chrobot, Managing Director, Life on Mars.

Piotr Chrobot z branżą reklamową związany jest od ponad 20 lat. Wcześniej zarządzał kreacją w biurach Wunderman na Bliskim Wschodzie (MEA), a zanim zapuścił wąsy stał na czele kreacji w Saatchi&Saatchi i Interactive Solutions. Na nowym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Jakuba Krawczyka, COO Brand New Galaxy.

Life on Mars to globalna agencja cross-channel, która działa w obszarach strategii, dużych idei i pięknych egzekucji. Realizuje projekty na rynkach EMEA, MENA oraz NA.

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...