Piłkarskie szaleństwo w zakupach online

Informacja Prasowa - 15.06.2018
131

Piłkarskie szaleństwo w zakupach online

Fani piłki nożnej w Polsce i w Europie intensywnie przygotowują się do piłkarskiego święta. Jak podaje platforma eBay, sprzedawcy wystawili już ponad 850 tysięcy przedmiotów związanych z piłką nożną, z czego prawie 600 tysięcy to akcesoria do kibicowania.

Piłkarskie emocje najlepiej przeżywać w gronie rodziny i znajomych. Część kibiców z pewnością będzie miała szansę oglądać mecze na żywo, ale to nie jedyna możliwość wspierania biało-czerwonych. Jako miejsce przeżywania piłkarskich emocji Polacy często wybierają również swoje ogródki i domowe tarasy. Wewnętrzne dane eBay pokazują, że tylko w maju sprzedaż akcesoriów do grillowania wzrosła aż o 21%, a mebli ogrodowych o 26%.

Bilety na mecze Polaków do zdobycia na największym serwisie biletowym na świecie

Bilety na mecze można jeszcze znaleźć w serwisie StubHub.pl, czyli największej na świecie platformie z biletami na miliony imprez sportowych i kulturalnych. StubHub, który jest własnością eBay, został założony w Stanach Zjednoczonych w 2000 r. z sukcesem funkcjonuje już w ponad 40 państwach na całym świecie, w tym m.in. w USA, Niemczech czy Francji.

 

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...