Pierwszy w Polsce Cheese Dziugas House z kampanią promocyjną

Informacja Prasowa - 13.08.2020
4

Pierwszy w Polsce Cheese Dziugas House z kampanią promocyjną

Pierwszy w Polsce Cheese Dziugas House z kampanią promocyjną

Pod koniec lipca w Warszawie otwarto pierwszy w Polsce Cheese Dziugas House, gdzie można kupić oraz skosztować wyjątkowych serów Dziugas. W tym tygodniu rozpoczęła się kampania promująca tę przestrzeń, w której media zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.

Zemaitijos Pienias to litewski producent nabiału, właściciel marki serów twardych Dziugas. Pod koniec lipca  w warszawskiej Elektrowni Powiśle został otwarty pierwszy w Polsce Cheese Dziugas House – miejsce,  w którym można degustować sery dojrzewające Dziugas, jak również zakupić inne litewskie specjały.  Ser Dziugas posiada Certyfikat Chronionego Oznaczenia Geograficznego (PGI) i jest bez laktozy.

W sierpniu rozpoczęła się kampania promująca Cheese Dziugas House, w ramach której zaplanowane są działania w mediach online – display (w tym programmatic,) oraz w kanałach social media. Za planowanie i zakup mediow odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media, za kreację odpowiada agencja PlayCorner Marketing Consulting Łukasz Jakub Pawlak.

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...