Pierwszy na świecie koncert, w którym zagrała…myjka wysokociśnieniowa

Redakcja PR - 30.10.2018
31

Tak marka Kärcher świętowała jubileusz w Polsce

W minioną środę, 24  października 2018 firma Kärcher Sp. z.o.o., bo tak brzmi pełna nazwa rodzimego przedstawicielstwa niemieckiego giganta Alfred Kärcher SE & Co. KG, obchodziła uroczyście  jubileusz 25 lat obecności na polskim rynku. W tym dniu, w pięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zgromadzili się niemal wszystkich, dzięki którym firma Kärcher z sukcesem już od ćwierćwiecza działa w Polsce.

 

 

Honorowymi gośćmi gali jubileuszowej był Johannes Kärcher, właściciel i równocześnie syn założyciela firmy Kärcher oraz Hartmut Jenner, Prezes Zarządu firmy Alfred Kärcher w Niemczech. W gronie gości nie zabrakło zarówno dyrektorów i zarządzających ważnymi dla Krakowa i Polski, instytucjami kultury i sportu, które jako mecenas lub sponsor Kärcher Sp. z o.o. wspiera od lat, jak i przedstawicieli wszystkich instytucji, agencji, usługodawców i dostawców wspomagających firmę w codziennej działalności biznesowej. Specjalnie witani byli właściciele i dyrektorzy firm, z którymi Kärcher Sp. z o.o. wiąże współpraca handlowa i dzięki którym produkty Kärcher trafiają do rąk polskich odbiorców. Nade wszystko uhonorowani zostali pracownicy Kärcher Sp. z o.o., niektórzy już na zasłużonej emeryturze, którzy są najważniejszymi budowniczymi sukcesów Kärcher w Polsce. Podczas uroczystości nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich było pierwsze na świecie wykonanie utworu na orkiestrę symfoniczną i …myjkę wysokociśnieniową.

 

 

Hartmut Jenner, Prezes Zarządu firmy Alfred Kärcher w Niemczech

 

Koncert w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod batutą maestro Pawła Przytockiego złożony z dzieł takich klasyków jak: Bach, Schumann, Vivaldi, Mozart czy Moniuszko wzbogacony został o utwór, który tego dnia miał swoją światową premierę – Kearchertino XXV opus 1 autorstwa Kamila Kruka. Urządzenie K7 Full Control zabrzmiało wraz ze skrzypcami, wiolonczelami i altówkami tworząc niesamowitą, porywająca i nowatorską muzykę. Kamil Kruk to reprezentant młodego pokolenia twórców, który zdobył już uznanie i liczne wyróżnienia za swoje kompozycje (m.in. podczas Festiwalu Warszawska Jesień).

 

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...