Pierwsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” jako dwumiesięcznika z premierką Nowej Zelandii na okładce 

Informacja Prasowa - 27.02.2019
145

Pierwsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” jako dwumiesięcznika z premierką Nowej Zelandii na okładce 

Pierwsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” jako dwumiesięcznika z premierką Nowej Zelandii na okładce 

 Historia Jacindy Ardern walczącej ze stereotypami matki i polityczki, porady ekspertów, jak radzić sobie z seksizmem w biurze oraz lepiej zarządzać czasem, wywiad z analityczką trendów o pracy przyszłości – te i wiele innych tematów znajdzie się w najnowszym wydaniu magazynu „Wysokie Obcasy Praca”, które ukaże się na rynku w czwartek, 28 lutego br. Pismo zmienia swoją cykliczność i od marcowego numeru będzie dwumiesięcznikiem.

„Wysokie Obcasy Praca” to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

– Pierwszy numer pisma oraz każdy kolejny zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników, którzy wykazują duże zainteresowanie tematyką rozwoju zawodowego i osobistego. W związku z tym „Wysokie Obcasy Praca” zmieniają cykliczność i nie będą już kwartalnikiem, a dwumiesięcznikiem, częściej proponując swoim odbiorcom lekturę o interesujących ich zagadnieniach – mówi Joanna Mosiej-Sitek, redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu.

Bohaterką okładki marcowych „Wysokich Obcasów Praca” jest Jacinda Ardern – premierka Nowej Zelandii, trzecia kobieta na tym stanowisku i pierwsza, która poszła na urlop macierzyński. O tym, jak łączy rządzenie krajem z obowiązkami domowymi, jednocześnie walcząc ze stereotypami matki i polityczki, a także o jej drodze na szczyt i przeciwnościach, z jakimi musiała się mierzyć, opowiada w tekście Iwona Dominik.

W magazynie znalazł się również wywiad z psycholożką Grażyną Skoczek o plotkowaniu w pracy, przepis na start-up Anny Frankowskiej – jednej z 30 najbardziej obiecujących europejskich przedsiębiorców poniżej 30. roku życia według „Forbesa”, porady trenerki antydyskryminacyjnej Mai Branki o tym, jak sobie radzić z seksizmem w biurze oraz autorki bloga Matkaprawnik.pl Katarzyny Łodygowskiej o tym, czy można dostać zwolnienie na zdrowe dziecko i czy przysługuje przerwa na karmienie piersią, gdy dziecko ma trzy lata.

Czytelnicy „Wysokich Obcasów Praca” dowiedzą się również, jak będą pracowały nasze dzieci, a także w jaki sposób lepiej zarządzać swoim czasem w pracy, żeby nie zostawać po godzinach. Kwestionariusz „Stres w pracy” pozwoli z kolei sprawdzić poziom stresu w swoim miejscu zatrudnienia.

Nowy numer magazynu będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez 2 miesiące od czwartku, 28 lutego br. w cenie 11,99 zł. Można go również pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”, a także kupić na Kulturalnysklep.pl i – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Roczną prenumeratę papierową dwumiesięcznika można będzie zamawiać na Kulturalnysklep.pl od 1 marca br.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Newsweek” oraz „Wysokie Obcasy Extra”), internecie (Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl, Facebook i Google). Działania promocyjne przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

Comments

comments

145
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...