„Piękni i świąteczni” – Robert Górski i Mikołaj Cieślak na Wielkanoc w Radiu Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 30.03.2021
46

"Piękni i świąteczni" - Robert Górski i Mikołaj Cieślak na Wielkanoc w Radiu Złote Przeboje

„Piękni i świąteczni” – Robert Górski i Mikołaj Cieślak na Wielkanoc w Radiu Złote Przeboje

 
Już w najbliższy piątek, 2 kwietnia 2021 r. Radio Złote Przeboje tradycyjnie zaprosi słuchaczy na swoje wielkanocne programy specjalne. Wśród propozycji stacji na Wielkanoc znajdą się m.in. rozmowa Odety Moro i Pauliny Krupińskiej o świątecznych zwyczajach, a także audycja „Piękni i świąteczni”, w której Robert Górski i Mikołaj Cieślak przypomną Kamilowi Balei rozmowy często słyszane przy rodzinnym stole. 

W tym roku obchody świąt wielkanocnych w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się w Wielki Piątek. W programie „Piątek jak marzenie” Marzena Rogalska razem ze słuchaczami i Ewą Wachowicz wybierać będzie najlepszą potrawę wielkanocną. Na propozycje słuchacze mogą głosować na zloteprzeboje.pl.
W Wielką Sobotę na świąteczne wydanie „Najlepszego weekendu” zaprosi wszystkich Odeta Moro, która o m.in. wielkanocnych tradycjach w jej domu porozmawia z Pauliną Krupińską.
Natomiast o tym, gdzie są w Polsce miejsca niezwykłe i tajemnicze, a przede wszystkim – które warto zobaczyć, opowie podróżnik i survivalowiec Łukasz Tulej w programie „Polska ukryta”. Audycję poprowadzi Piotr Jaworski w Niedzielę Wielkanocną od 11:00 do 14:00.
W godz. 14:00 – 18:00 Tomasz Brhel w programie „Nic dwa razy się nie zdarza” opowie słuchaczom Radia Złote Przeboje o trudnych początkach wielkich gwiazd muzyki, których start kariery nie był ani oczywisty, ani łatwy.
W Lany Poniedziałek Jerzy Telesiński postara się wyjaśnić wszystkim, dlaczego śnimy, po co nam sen i czy jego długość ma na pewno wpływ na jakość. Program „Kolorowe sny” nadawany będzie od 8:00 do 12:00.
W te święta znów wielu z nas nie zobaczy swoich bliskich. Dlatego redakcja Radia Złote postanowiła przypomnieć słuchaczom często wypowiadane pytania i zdania wujków, cioć, babć, kuzynów i całej ekipy, z którą zwykliśmy zasiadać do wielkanocnego stołu. Pomogą w tym Robert Górski i Mikołaj Cieślak w audycji „Piękni i świąteczni” w Radiu Złote Przeboje. Program, dostępny na antenie w poniedziałek od 12:00 do 16:00, poprowadzi Kamil Baleja.
Wielkanocne programy specjalna Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo, działania reklamowe wokół programów „Piątek jak marzenie” i „Piękni i świąteczni” będą prowadzone w internecie – na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię zaplanował i przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.
Linki do spotów reklamowych: „Piątek jak marzenie” i „Piękni i świąteczni”.

Comments

comments

46
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...