„Piąty wymiar” – twórcza przestrzeń w Atrium Promenada

Informacja Prasowa - 23.05.2019
198

„Piąty wymiar” – twórcza przestrzeń w Atrium Promenada

Agencja marketingowa Valkea we współpracy z Atrium Poland przygotowała kolejny innowacyjny projekt dla Atrium Promenada. Tym razem na terenie centrum handlowego powstała wyjątkowa przestrzeń twórcza pod nazwą „Piąty Wymiar”. Dzięki niej wszyscy odwiedzający mają od teraz możliwość wzięcia udziału w regularnych i bezpłatnych zajęciach rozwojowych oraz warsztatach artystycznych.

„Piąty wymiar” to wyjątkowy projekt edukacyjno-rozrywkowy otwarty na drugim piętrze w nowej części Atrium Promenada. Nietypowa przestrzeń umożliwia dostęp do bezpłatnych spotkań, zajęć twórczych oraz regularnych warsztatów, dając tym samym każdemu możliwość poszerzania swoich zainteresowańoraz zwiększania świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej. W harmonogramie znajdują się  rozmaite zajęcia zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów, wśród których można wymienić m.in. naukę języków obcych, lekcje tańca, programowanie komputerowe, ćwiczenia judo czy akrobatykę. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów reprezentujących lokalne firmy i instytucje mieszące się w najbliższej okolicy Atrium Promenada.

Oprócz regularnych zajęć w Piątym Wymiarze odbywają się również spotkania z gośćmi specjalnymi (pierwsze z podróżnikiem Łukaszem Śledzieckim) oraz warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych. W kwietniu przyszłe mamy zdobywały wiedzę i praktyczne umiejętności w ramach warsztatów „Bezpieczny maluch”, w maju dzieci i rodzice uczą się zasad zdrowego odżywiania w trakcie spotkań z dietetykami z Poradni Nutriroom. Strefa działa od kilku tygodni i jest bardzo chętnie odwiedzana przez klientów Atrium Promenady. Pełen program zajęć i warsztatów dostępny jest na stronie galerii: www.piatywymiar.promenada.com.

Comments

comments

198
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...