PGNiG Superliga z oficjalnym butem

Informacja Prasowa - 09.09.2019
163

PGNiG Superliga z oficjalnym butem

Od sezonu 2019/2020 PGNiG Superliga będzie miała oficjalny but rozgrywek. To efekt współpracy spółki zarządzającej rozgrywkami szczypiornistów z marką hummel. Dedykowane rozgrywkom obuwie Aerocharge Engineered STZ to topowy model duńskiej marki, stworzonym specjalnie dla piłkarzy ręcznych.

– Współpraca z PGNiG Superligą wkracza na zupełnie nowy poziom – mówi Nikodem Pałasz, Country Manager Poland – po raz pierwszy postanowiliśmy dedykować model obuwia najwyższej klasie rozgrywek piłki ręcznej. Cieszymy się, że dzięki współpracy z PGNiG Superligą będziemy mogli promować wysokiej jakości obuwie marki hummel, a każdy gracz będzie mieć dostęp do specjalnej oferty cenowej hummela.

W butach Aerocharge Engineered STZ wykorzystano technologię Twin Heel Control, która zapewnia stabilizację stopy, doskonałą przyczepność i dynamiczne odbicie. Buty mają elastyczną, oddychającą, dzianinową cholewkę, zapewniającą optymalną ochronę stopy. Charakteryzują się wyjątkowo lekką podeszwą Aerocharge gwarantującą energiczny start w każdej sytuacji. Aerocharge Engineered STZ jest stworzony dla dynamicznych graczy, nie bojących się twardej walki, z pasją walczących o każdy centymetr boiska.

Obuwie rozgrywek promować będą ambasadorzy marki hummel, którymi są najlepsi polscy szczypiorniści – Arkadiusz Moryto i Michał Daszek. Planowane jest również prowadzenie wspólnych akcji marketingowych i charytatywnych skierowanych do  dzieci  z Płocka i Kielc.

Motto hummela brzmi „Zmieniamy świat przez sport” i wielu polskich czołowych zawodników się z nim identyfikuje. Święta Wojna Płocka z Kielcami? Może na boisku, ale poza nim staramy się łamać stereotypy – mówi Michał Daszek, zawodnik Wisły Płock.

– Handball łączy, a nie dzieli – dodaje Arkadiusz Moryto, jeden z liderów PGE Vive Kielce. Jeżeli wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla dzieci, to razem z Michałem wchodzimy w to bez wahania.

Już wkrótce hummel przedstawi więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnych obuwia Aerocharge Engineered STZ.

KIELCE 02.09.2019
SESJA FOTOGRAFICZNA ARKADIUSZA MORYTO DLA FIRMY HUMMEL
FOT. PIOTR KUCZA/FOTOPYK

KIELCE 02.09.2019
SESJA FOTOGRAFICZNA ARKADIUSZA MORYTO DLA FIRMY HUMMEL
FOT. PIOTR KUCZA/FOTOPYK

Comments

comments

163
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...