Pezet I Małolat odświeżają płytę z marką Sprite

Informacja Prasowa - 06.07.2017
154

Pezet I Małolat odświeżają płytę z marką Sprite

Kultowa płyta „Dziś w moim mieście” Pezeta i Małolata po siedmiu latach od momentu jej wydania doczekała się reedycji i odświeżenia, a jej zapowiedzią jest singiel „Pragniesz” – jeden z dwóch nowych utworów na płycie. Jest to opowieść o niemożności spełnienia wszystkich błahych pragnień i istoty tych, których na co dzień nie doceniamy. Za warstwę muzyczną obu nagrań odpowiada Auer, cuty zrobił DJ Panda. Reedycję albumu wspiera marka Sprite.

Reedycja płyty to nie tylko moment przypomnienia kultowych kawałków, z jakich jest znany duet braciale, lecz przede wszytskim wydanie dwóch nowych singli. Jeden z nich, „Pragniesz” został stworzony przy współpracy z marką Sprite i jest ich własną interpretacja pragnienia. Artyści zinterpretowali temat, jako współczesna żadze posiadania i zdobywania rzeczy materialnych, jednak ostatecznie okazuje się, że pragniemy tego co jest najmniej osiągalne.

Klip do utworu jest stworzony w stylistyce paryskich osiedli z lat 90-tych i rozgrywa się na wielkomiejskim osiedlu. W teledysku zobaczymy także fragment muralu wykonanego przez Swanskiego, którego mecenatem była marka Sprite.

Comments

comments

154
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...