Performics wygrywa przetarg na obsługę programmatikową Allegro

Informacja Prasowa - 18.08.2017
236

Performics wygrywa przetarg na obsługę programmatikową Allegro

Allegro rozstrzygnęło przetarg na obsługę swoich działań marketingu digitalowego w obszarze programmatiku. Obsługą kampanii tego typu dla największej polskiej internetowej platformy handlowej zajmie się agencja marketingu efektywnościowego Performics (Publicis Media).

Performics zajmie się strategią oraz planowaniem i zakupem programatycznym zarówno dla kampanii displayowych jak i komunikacji video dla Allegro. W działaniach wykorzystywane będą dane dostarczane przez klienta.

– Performics przekonał nas do współpracy osiągając najlepszy wynik w zadaniu przetargowym i tym samym udowodnił nam, że posiada kompetencje, doświadczenie i takie rozumienie rynku, jakiego szukaliśmy. Wierzę, że wspólnie z Performics’em będziemy umieli jeszcze lepiej automatyzować i optymalizować nasze działania reklamowe w internecie – komentuje Radosław Górka, Performance Marketing Manager w Allegro.

Wartość budżetu oraz terminy obowiązywania kontraktu nie zostały ujawnione. Pierwsze wspólne działania Allegro i Performicsa już się rozpoczęły.

 

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...