Pełne energii More Bananas

Redakcja PR - 26.11.2018
17

Nowy klient w portfolio agencji

More Bananas rozpoczęło współpracę z firmą YOUTAB, jednym z czołowych sprzedawców markowych akcesoriów mobilnych na polskim rynku. Agencja odpowiada za komunikację marki w social mediach.

 

 

„Właściciele YOUTAB porównują swoją markę do wybranki serca. Mówią, że zasługuje ona na ciągłą atencję i gloryfikację. Po takich słowach nie musieliśmy się długo zastanawiać, jak opracować strategię marki w social mediach. Chcemy tak komunikować YOUTAB, aby mógł aspirować do miana love brand” – komentuje Kuba Łaciak, junior social media specialist w More Bananas.

Krakowska agencja kreatywna odpowiada za wizerunek marki w social mediach, w tym również działania reklamowe. Za koordynację projektu po stronie More Bananas odpowiada Jakub Łaciak i Michał Oleksiej. Współpracę nawiązano w listopadzie 2018 roku na podstawie przedstawionej oferty, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

YOUTAB to poznańska firma, która jest jednym z czołowych sprzedawców markowych akcesoriów mobilnych. W jej asortymencie znajdują się m.in. ładowarki, powerbanki oraz folie i szkła ochronne. Na polskim rynku marka jest obecna od 2013 roku.

Comments

comments

17
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...