PayEye z rzecznikiem prasowym

Informacja Prasowa - 23.10.2020
128

PayEye z rzecznikiem prasowym

PayEye z rzecznikiem prasowym

Do zespołu fintechu PayEye, który pierwszy na świecie wprowadził płatność dzięki identyfikacji tęczówki oka, dołączył Stefan Augustyn. Od października pełni funkcję rzecznika prasowego i ma wesprzeć spółkę w rozwoju działań komunikacyjnych. To nowe stanowisko w strukturze fintechu.

W PayEye Stefan Augustyn funkcję rzecznika będzie łączył z kompetencjami PR & Communications Managera. Oprócz bieżącej obsługi medialnej spółki, będzie zarządzał działaniami z zakresu PR-u korporacyjnego i produktowego oraz szkoleniami.

Stefan Augustyn to praktyk komunikacji, szkoleniowiec i wykładowca w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego.

Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją samorządów, instytucji, biznesu oraz jego otoczenia. Wcześniej przez dekadę jako dziennikarz, związany był z mediami. Od prawie dwóch lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

 

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...