Paweł Wojnarowski Junior Event Managerem w El Padre

Informacja Prasowa - 28.06.2018
142

Paweł Wojnarowski Junior Event Managerem w El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączył Paweł Wojnarowski obejmując stanowisko Junior Event Managera. Paweł jest odpowiedzialny za pomoc techniczną i logistyczną przy realizowanych projektach dla klientów oraz wspieranie działu obsługi klienta agencji.

Sebastian Plewiński

Do świata eventów trafił tuż po szkole średniej, podejmując się różnych prac przy produkcji wydarzeń. Mimo młodego wieku doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Krema jako spedytor/logistyk, a w latach 2016 – 2018 pracując w firmie Essential Models przy obsłudze technicznej i organizacji imprez, gdzie współpracował z kilkoma agencjami eventowymi m. in. z agencją El Padre przy projektach realizowanych dla Affidea, BBC, PKN Orlen, Orlen Upstream, PKO BP.

Absolwent Zespołu Szkół im. Stanisława Wysockiego w Warszawie o profilu Logistycznym.

Pasją Pawła są podróże małe i duże, wybierając destynację kieruje się wysoką temperaturą. Paweł produkuje również muzykę – linie melodyjne i podkłady dla polskich raperów. W wolnych chwilach lubi ćwiczyć na siłowni i poszukuje mocnych wrażeń, twierdzi, że jest uzależniony od adrenaliny. Na co dzień dostarcza jej sobie trenując sztuki walki, a czasem, skacząc ze spadochronem.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...