Paweł Truszczyński z-cą dyrektora informacji Radia ZET

Informacja Prasowa - 11.08.2017
71

Paweł Truszczyński Z-Cą dyrektora informacji Radia ZET

Paweł Truszczyński, dotychczasowy szef redaktorów wydań, awansował na stanowisko z-cy dyrektora informacji Radia ZET.

Paweł Truszczyński z Grupą Eurozet jest związany od 2005 roku. Zaczynał w Radiostacji jako serwisant, a następnie był z-cą szefa newsroomu. Od 2007 roku pracuje w dziale informacji Radia ZET.

Nowy z-ca dyrektora informacji pozostanie także wydawcą i współproducentem „Śniadania w Radiu ZET” realizowanym we współpracy z Polsat News.

Od sierpnia br. pracami działu informacji Radia ZET kieruje Katarzyna Buszkowska.

Informacje o Radiu ZET

Radio ZET to ogólnopolska stacja radiowa należąca do Grupy Eurozet. Została założona przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza rozgłośnia komercyjna w Warszawie. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz rozrywkę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości. Dziś na antenie można usłyszeć m.in. Konrada Piaseckiego, Marzenę Chełminiak, Szymona Majewskiego, Damiana Michałowskiego czy Agnieszkę Kołodziejską. Od 2005 roku z inicjatywy rozgłośni wręczana jest Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski łamiący stereotypy, wykraczający poza schematy i zaglądający za kulisy otaczającej nas rzeczywistości.

Comments

comments

71
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...