Paweł Sołtys odpowiedzialny za projekty audiowizualne w Bonnier Business Polska

Informacja Prasowa - 01.02.2017
100

Paweł Sołtys w Bonnier Business Polska

Bonnier Business Polska, właściciel m.in. Pulsu Biznesu i Bankier.pl. wzmacnia redakcje i stawia na rozwój treści wideo. Od lutego skład redakcji zasili Paweł Sołtys, który będzie odpowiedzialny za rozwój projektów audiowizualnych spółki.

Nacisk na treści wideo to kolejny krok w naszym wydawnictwie, zaraz po przebudowie serwisu Pulsu Biznesu, w kierunku digitalizacji mediów papierowych i ugruntowania naszej pozycji na rynku mediów ekonomicznych. Zawsze stawiamy na jakość i ludzi z doświadczeniem. Dlatego cieszymy się, że Paweł Sołtys zasili szeregi naszej redakcji, dbając o rozwój projektów audiowizualnych spółki – mówi Patricia Deyna, Prezes Zarządu Bonnier Business Polska.

Nowe formaty wideo i dedykowane treści dla poszczególnych brandów i odbiorców to tylko początek zmian jakie planuje spółka w tym roku. Materiały na portalach grupy Bonnier będą wzbogacone o dodatkowe treści wideo. Będzie też można obejrzeć wywiady z najważniejszymi ludźmi biznesu i komentarze do aktualnych wydarzeń ekonomiczno-gospodarczych.

Cieszę się, że dołączam do zespołu wysokiej klasy doświadczonych dziennikarzy Pulsu Biznesu i Bankier.pl. Jako szef projektów audiowizualnych będę dbał o to, żeby efekty ich pracy można było nie tylko przeczytać, ale także obejrzeć i posłuchać. Ta zwiększona obecność treści wideo oznaczać będzie nowe lub odświeżone autorskie formaty, więcej bieżących komentarzy zarówno z rynku, jak i z redakcji oraz tematyczną różnorodność z którą kojarzone są Puls Biznesu i Bankier.pl – mówi Paweł Sołtys.

Paweł Sołtys to znany dziennikarz ekonomiczny. Od grudnia 2007 do grudnia 2016 roku związany był z Programem 3 Polskiego Radia, gdzie prowadził serwisy ekonomiczne, wywiady o tematyce gospodarczej, a także przygotowywał ekonomiczne relacje i felietony. W 2016 r. nominowany do nagrody Grand Press Economy, za niezależność i merytoryczność. W latach 2014-2015 był zastępcą redaktora naczelnego „Bloomberg Businessweek Polska”, gdzie odpowiadał za prowadzenie działów „Firmy i Rynki” oraz „Finanse i Inwestycje”. Jako pasjonat narciarstwa alpejskiego Paweł Sołtys jest także komentatorem tej dyscypliny w Eurosport Polska.

Comments

comments

100
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...