Paweł Miłkowski Partnerem i Dyrektorem Zarządzającym w Ekstrakt.Studio.

Informacja Prasowa - 14.07.2022
202

Ekstrakt.Studio, powstałe w ubiegłym roku studio komunikacji wizualnej w grupie Cut The Mustard, ma nowego Dyrektora Zarządzającego.

Swoje doświadczenie Paweł Miłkowski zbiera od przeszło dekady. Ostatnio na stanowisku Production Growth Director wspierał Publicis Group CEE. Odpowiadał za procesy produkcyjne, jak również new business w ramach grupy. Konstytuował powstanie Le Pont by Publicis Groupe CEE, a swoją uwagę koncentrował na relacjach z największymi  korporacyjnymi klientami grupy i wewnętrznymi business partnerami. Wcześniej jako Business Director budował pozycję i rozwijał usługi Prodigious Worldwide

Paweł to dla nas mocne wsparcie i partner, którego długo poszukiwaliśmy – mówi Marcin Strzałkowski, CEO Ekstrakt.Studio. – Jego profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie na rynkach międzynarodowych, otwiera nowe możliwości, a naszym obecnym i przyszłym klientom gwarantuje najwyższy poziom usług – dodaje Marcin Strzałkowski.

Ekstrakt.Studio uzupełnia usługi Cut The Mustard w obszarze produkcji assetów video. Współpracuje również bezpośrednio z Klientami z własnego portfolio. Jako design & content studio, zrealizuje projekty z obszaru projektowania graficznego, brandingu, service design jak również produkcji. Działa inkluzywnie – jest otwarte na współpracę z małymi firmami i startupami, oferując im usługi z zakresu komunikacji wizualnej.

Rozbudowanie kompetencji w kierunku szeroko rozumianej produkcji, to naturalny krok w rozwoju dla Ekstrakt.Studio.

Aktualnie Klienci poszukują szybkich, ale wciąż wysokiej jakości realizacji, a tu niezbędne jest elastyczne i indywidualne podejście do każdego projektu. Każdy z elementów, niezależnie czy to produkcja materiałów drukowanych, assetów video czy prostych bannerów internetowych i SoMe, potrzebuje odpowiednio wypracowanego procesu. W małym, zgranym i doświadczonym zespole, jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy z etapów produkcji będzie zaplanowany z uwagą i skrupulatnością, a przede wszystkim przy bliskiej współpracy z Klientem.

Wraz z Ekstrakt.Studio otwieram nowy rozdział swojej kariery. To ekscytujące wyzwanie – otwartość i wrażliwość na Klienta, połączone z rzetelną analizą wykraczającą poza ramy bieżących potrzeb – to jedna z największych zalet Ekstrakt.Studio. Cieszę się, że mogę być częścią tak fantastycznego Zespołu – mówi Miłkowski.

Comments

comments

202
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...