Paweł Czado korespondentem w Sport Interia

Informacja Prasowa - 17.12.2020
143

Paweł Czado korespondentem w Sport Interia

Paweł Czado korespondentem w Sport Interia

Z początkiem stycznia 2021 roku do redakcji serwisu sportowego Interii dołączy Paweł Czado. Będzie korespondentem Sport Interia z regionu śląskiego.

– Paweł Czado to jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych nie tylko na Śląsku, ale także w całym kraju. Jest pasjonatem śląskiej piłki, jego dzieło „Górnik Zabrze. Opowieść o złotych latach” zostało sportową książką roku 2017. Jestem pewien, że spod pióra Pawła wyjdzie sporo tekstów roku w serwisie sport.interia.pl – komentuje szef serwisu Sport Interia Michał Białoński.

Cieszę się, że dzięki Interii będę mógł zajmować się tym, co sprawia mi szczególną przyjemność – sportem. Górny Śląsk to mozaika klubów, dyscyplin, zjawisk, które budzą niezwykłe emocje. Jako reporter Interii będę mógł temu przyglądać się z bliska – mówi Paweł Czado.

Interia rozwija serwis sportowy od jesieni br. Od października do redakcji dołączyło już 12 dziennikarzy. Serwis rozpoczął również współpracę z dziennikarzami i ekspertami sportowymi telewizji Polsat Sport. Na początku

Comments

comments

143
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...