Paulina Malczewska Kreatywną w El Padre

Informacja Prasowa - 17.07.2018
208

Paulina Malczewska Kreatywną w El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Paulina Malczewska obejmując stanowisko Kreatywna.

Paulina zajmuje się tworzeniem koncepcji kreatywnych eventów, działań ambientowych i komunikacyjnych dla klientów agencji.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała jako Producent w TVN24 gdzie była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie zespołem reporterów i operatorów, selekcjonowanie treści antenowych, koordynację pracy realizatorów wizji, szukanie lokacji, czy zdobywanie rozmaitych akredytacji i pozwoleń. Z ramienia TVN i TVN24 odpowiadała za produkcję przekazów „live” z EURO 2008 w Austrii i Szwajcarii, produkowała także m.in. specjalne wydania „Szkła kontaktowego” i „Dzień dobry TVN”.

Bogate doświadczenie Pauliny obejmuje praca w Rich Movie Group, gdzie jako reżyser realizowała oraz współtworzyła scenariusz formatu programu „Podzielić M2” dla DOMO+. Od kilu lat jest także Wydawcą programu popularnonaukowego „Galileo”. Odpowiada za cały proces produkcji i postprodukcji. Koordynuje również pracę zespołu tłumaczy audiowizualnych.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (filmoznawstwo, telewizja i kultura medialna) oraz Universitaet Potsdam (wiedza o mediach).

Zainteresowania Pauliny to film, literatura, architektura, nauka i podróże.

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...