Paulina Kabańska z Ministerstwa Sportu i Turystyki do Arskom

Informacja Prasowa - 16.01.2019
76

Paulina Kabańska z Ministerstwa Sportu i Turystyki do Arskom

Paulina Kabańska z Ministerstwa Sportu i Turystyki do Arskom

Stanowisko account managera w agencji marketingu sportowego Arskom objęła od stycznia Paulina Kabańska. Współpracę z Arskom rozpoczęła w październiku 2018 roku.

Paulina Kabańska przez ostatnie dziesięć lat pracowała w Ministerstwie Sportu i Turystyki m.in. przy organizacji UEFA Euro 2012 oraz w biurze prasowym, w którym odpowiadała za realizację polityki informacyjnej resortu, organizację imprez sportowych i konferencji prasowych. Przez trzy ostatnie lata koordynowała rządowy program „Klub”, wspierający małe i średnie kluby sportowe.

Paulina Kabańska jest z wykształcenia prawnikiem i absolwentką podyplomowych studiów managerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

– Paulina ma wielką pasję do sportu i ogromne zdolności organizacyjne. Jej wiedza z zakresu zarządzania sportem oraz wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami i klubami sportowymi to dla Arskom znaczące wzmocnienie. To, co chciałbym podkreślić, to pozytywne nastawienie do świata i energia, jaką Paulina codziennie nas zaraża – to w dzisiejszych czasach bardzo ważne cechy – mówi Paweł Sławski, partner zarządzający agencji.

Comments

comments

76
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...