Patrycja Lukjanow w jury The One Show

Informacja Prasowa - 10.02.2020
297

Patrycja Lukjanow w jury The One Show

Patrycja Lukjanow, Creative Director w Saatchi & Saatchi, zasiądzie w tegorocznym jury nowojorskiego konkursu The One Show.

The One Show to międzynarodowy konkurs, który rozdaje jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży kreatywnej na świecie. Słynne ołówki przyznawane są od ponad 40 lat przez grono składające się z wybitnych creative directorów, art directorów, designerów i copywriterów.

W tym roku do międzynarodowego grona jury dołączyła Patrycja Lukjanow, Creative Director Saatchi & Saatchi, która oceni prace w kategorii Branded Entertainment. Patrycja posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy w agencjach kreatywnych na świecie. Pracowała między innymi w: Euro RSCG Sydney, M&C Saatchi Sydney, Iris Worldwide Amsterdam oraz realizowała projekty kreatywne na rynku reklamowym w Londynie. W ciągu swojej kariery tworzyła kampanie dla takich marek jak: Google, Volvo, Huawei, Lee, Ikea, za które niejednokrotnie zdobywała nagrody w konkursach: Cannes, Clio’s, New York Festivals, Eurobest, Effie, KTR i  Innovation.

Obecnie razem z Michałem Desowskim zarządza kreacją w warszawskim biurze Saatchi & Saatchi.

Wręczenie nagród odbędzie się na The One Show Ceremony, podczas The One Club for Creativity’s Creative Week (11-15 maja) w Nowym Jorku.

Comments

comments

297
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...