Passus Diamentem Forbesa 2021

Informacja Prasowa - 28.01.2021
220

Passus Diamentem Forbesa 2021

Passus Diamentem Forbesa 2021

Passus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, został laureatem prestiżowego konkursu Diamentów Forbesa 2021. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększyły swoją wartość.

Ranking Diamenty, magazyn Forbes przygotowuje, co roku, od 14 lat. W zestawieniu promowane są polskie firmy, które niezwykle dynamicznie się rozwijają i mają wpływ na polską przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy kraju.

– Przyznanie tytułu Diament Forbesa jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że rozwój naszej firmy został zauważony i doceniony. Dołożymy wszelkich starań by utrzymać tę dynamikę wzrostu w kolejnych latach. Jestem przekonany, że jako firma mamy do tego odpowiedni potencjał, w najbliższej perspektywie czeka nas m.in. ekspansja na rynki zagraniczne z naszymi własnymi produktami. Korzystając z okazji szczególnie dziękuję wszystkim naszym pracownikom i klientom, bez których tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy. – komentuje Tadeusz Dudek, prezes zarządu Passus.

Więcej szczegółów na temat rankingu https://www.forbes.pl/diamenty/2021

Comments

comments

220
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...