Pasieki rodziny Sadowskich z godłem „Teraz Polska”

Informacja Prasowa - 06.06.2024
73

Decyzja Kapituły Polskiego Godła Promocyjnego potwierdza, że te naturalne skarby prosto z ula odznaczają się najwyższą jakością; w 100% są poslkie

Tradycyjne miody z Pasiek Rodziny Sadowskich zostały nagrodzone prestiżowym godłem „Teraz Polska”. Decyzja Kapituły Polskiego Godła Promocyjnego potwierdza, że te naturalne skarby prosto z ula odznaczają się najwyższą jakością i w 100% polskim pochodzeniem, w pełni zasługując na zaufanie i lojalność konsumentów.

 

            Arkadiusz Sadowski odbiera statuetkę Teraz Polska z rąk Piotra Ćwika, Zastępcy Szefa  Kancelarii Prezydenta RP

           fot. Kamil Broszko, Fundacja TERAZ POLSKA

 

Tegoroczna 34. Edycja Konkursu miała swój finał 3 czerwca 2024 roku podczas uroczystej gali w  Filharmonii Narodowej, którą poprzedziła w Belwederze ceremonia wręczenia dyplomów gratulacyjnych Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

W imieniu spółki Miodziarze, statuetkę „Teraz Polska” oraz dyplom odebrał prezes zarządu i założyciel Pasiek Rodziny Sadowskich, Arkadiusz Sadowski, dołączając tym samym do grona ambasadorów polskiej gospodarki – firm, których produkty i usługi odznaczają się najwyższą jakością i godnie reprezentują rodzimy biznes zarówno w kraju, jak i na świecie.  Od tej pory godło „Teraz Polska”  widnieć będzie na etykietach serii miodów tradycyjnych, w skład której wchodzą: miód wielkokwiatowy, miód gryczany, miód lipowy, miód faceliowy, miód nektarowo-spadziowy oraz miód rzepakowy.

Od początku istnienia spółki postawiliśmy na jakość, wiarygodność i  zaufanie konsumentów, a udział w konkursie „Teraz Polska” stał się dla nas kolejną okazją, aby jeszcze mocniej zaakcentować fakt, że te wartości są dla nas kluczowe i na przestrzeni lat niezmiennie towarzyszą dynamicznemu rozwojowi firmy – od rodzinnej pasieki po największe gospodarstwo pasieczne  i największą platformę e-commerce ze zdrową żywnością w Polsce”- mówi Arkadiusz Sadowski, i dodaje:

To niezwykle ważne, aby Polacy świadomie wybierali to, co nasze, krajowe i najlepsze, wspierając tym samym rodzimych przedsiębiorców i rolników. Zawsze podkreślałem, że kupując żywność, a miód w szczególności, warto zwracać uwagę na jego pochodzenie i jakość, bo tylko wtedy mamy pewność walorów odżywczych. Godło „Teraz Polska” to dla wszystkich czytelny drogowskaz, gdzie sięgnąć po te najlepsze z najlepszych produktów. Będziemy je z dumą prezentować  na naszych słodkich przysmakach prosto z ula

Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także największa w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich  sklep online  oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki. Nowością są kiszonki: zakwasy, kimchi oraz kombuche, które sklep oferuje pod marką Zakwasownia Rodziny Sadowskich.

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...