Partner of Promotion podwójnym zwycięzcą Stevie® Awards 2021

Informacja Prasowa - 07.09.2021
170

Partner of Promotion podwójnym zwycięzcą Stevie® Awards 2021

Partner of Promotion podwójnym zwycięzcą Stevie® Awards 2021

Współtworzone przez agencję Partner of Promotion kampanie realizowane dla PKP PLK oraz firmy MEDISEPT otrzymały dwie statuetki – złotą i brązową – w wiodącym, międzynarodowym konkursie marketingowym Stevie® Awards. Sukces polskiej agencji jest tym większy, że jury wybierało z aż 12 000 nominacji.

Złoto, czyli tytuł Gold Stevie® Winner w kategorii „Communications or PR Campaign of the Year – Public Affairs” agencja otrzymała za walkę o zdrowie publiczne wspólnie z największym polskim producentem środków do dezynfekcji w standardzie medycznym – firmą MEDISEPT. Docenione w konkursie zostały działania mające na celu przeciwdziałanie kryzysowi zaopatrzenia służby zdrowia w środki do dezynfekcji na początku pandemii koronawirusa.

Drugim nagrodzonym statuetką Bronze Stevie@ Winner projektem w kategorii „Communications or PR Campaign of the Year – Public Service” – została natomiast kampania dotycząca bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych „Bezpieczny przejazd”. W jej ramach razem z PKP PLK agencja realizuje m.in.: akcje prewencyjne na przejazdach, prelekcje edukacyjne w szkołach i przedszkolach, szkolenia dla instruktorów oraz egzaminatorów, kampanie informacyjne w mediach. Kampania edukacyjna mocno koncentruje się na projekcie „Żółtej Naklejki PLK” z numerami telefonów alarmowych przy przejazdach kolejowo-drogowych.

 Stevie® Awards to międzynarodowy program renomowanych nagród w dziedzinie biznesu. Od niemal 20 lat w międzynarodowym konkursie biznesowym, w ramach ośmiu programów tematycznych doceniane są osiągnięcia najbardziej znanych światowych marek i ludzi biznesu. W skład jury wchodzą szanowani przedsiębiorcy, innowatorzy oraz osoby zajmujące się edukacją biznesową. Stevie® Awards we wcześniejszych edycjach konkursu zdobyły takie marki, jak Apple, Ford Motor Company, Samsung czy Procter & Gamble.

 

Comments

comments

170
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...