Parada Równości i Fundacja Wolontariat Równości z nowym rzecznikiem prasowym

Informacja Prasowa - 20.11.2017
211

Parada Równości i Fundacja Wolontariat Równości z nowym rzecznikiem prasowym

Od końca października obowiązki w zakresie relacji z mediami oraz społecznością LGBT przejmuje Grzegorz Miecznikowski i prowadzona przez niego Agencja S Words.

Agencja S Words i Grzegorz Miecznikowski dodatkowo przeszkolą wolontariuszy z zakresu najnowszych trendów w komunikacji online i offline oraz będzie doradzać Fundacji we wszelkich sprawach komunikacyjnych. Grzegorz Miecznikowski i S Words wspomogą także komunikację z partnerami biznesowymi, sponsorami i urzędami, a także proces fundraisingu i crowdfundingu. Jednocześnie Grzegorz Miecznikowski zostaje nowym rzecznikiem prasowym Parady Równości oraz Fundacji Wolontariat Równości.

– Głęboko wierzę, że zmiany wyjdą wszystkim na lepsze oraz przyczynią się do profesjonalizacji naszych działań. Dzięki temu Parada Równości w 2018 roku będzie jeszcze lepsza – zapewnia Julia Maciocha, prezeska fundacji Wolontariat Równości, która organizuje Paradę Równości.

Parada Równości to największe wydarzenie na rzecz równych praw, wolności i różnorodności w Polsce. W 2016 roku aż 35 tysięcy osób świętowało wspólnie, a w rekordowym 2017 roku uczestników było już 50 tysięcy! Parada Równości, choć zainspirowana marszami dumy gejowskiej zachodniej Europy i USA, u nas ma trochę szerszy wydźwięk. Założeniem i podstawą warszawskiej Parady Równości są idee wolności, równości i tolerancji. Parada Równości walczy o prawa mniejszości od 2001 roku. Głównym organizatorem parady jest Fundacja Wolontariat Równości, która zrzesza prawie 70 osób. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.wolontariatrownosci.pl i www.paradarownosci.eu.

Comments

comments

211
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...