Papaya Films na Pol’and’Rock Festival 2018

Informacja Prasowa - 27.07.2018
82

Papaya Films na Pol’and’Rock Festival 2018

Już 2 sierpnia rozpocznie się kultowy Pol’and’Rock Festival, znany szerzej jako Przystanek Woodstock. Jak co roku w Kostrzynie, oprócz gwiazd muzycznych pojawi się również wiele atrakcji dodatkowych. Swoją strefę na jednym z największych światowych festiwali muzycznych będzie mieć Papaya Films, w ramach której odbędzie się Festiwalowa Szkoła Filmowa.

Dla fanów muzyki i filmu nie lada gratką będzie obecność na festiwalu największego domu produkcyjnego w Polsce. Na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych pojawi się specjalna strefa Papaya Films – miejsce spotkań festiwalowiczów z twórcami filmowymi i kino plenerowe. Także w Namiocie Sztuk Przepięknych Papaya Films poprowadzi dodatkowy panel „Jak zostać twórcą filmowym”, będący odsłoną cyklu Kreatywnych Piątków.

W strefie Papaya Films odbędą się również spotkania z twórcami Papaya Films. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać m.in. z Weroniką Ławniczak – filmową sentymentalistką, która słynie z niekonwencjonalnej kompozycji, oryginalnego kadrowania i nieprzeciętnej wrażliwości. Reżyserka w 2016 r. wygrała konkurs dla młodych filmowców – Papaya Young Directors. Będzie także możliwość spotkania z Danielem Jaroszkiem autorem m.in. teledysku „Codzienność” w duecie Ten Typ Mes & Dawid Podsiadło oraz przedstawicielami świata operatorów i dziennikarskiego.

Po wydarzeniu powstanie film dokumentalny o pokoleniu Pol’and’Rock w reżyserii Jakuba Radeja. W dużej mierze będzie się opierał na autorskich relacjach festiwalowiczów nakręconych telefonami komórkowymi. Premiera przewidziana jest jeszcze w sierpniu.

Link do spotu promującego wydarzenie https://vimeo.com/278692086

Comments

comments

82
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...