Owoce w biurze – zadbaj o siebie w nowym roku

Informacja Prasowa - 04.01.2018
61

Owoce w biurze – zadbaj o siebie w nowym roku

Podczas ośmiogodzinnego dnia pracy, czas spędzamy głównie przy komputerowym biurku. Ważne więc, aby zapewnić sobie wtedy odpowiednią ilość ruchu, a także jeść regularnie i zdrowo.

W tym przypadku rozwiązaniem może być chociażby wybieranie schodów zamiast windy. Warto również znaleźć kilka minut na wykonywanie prostych ćwiczeń, które nie wymagają odchodzenia od biurka. Takie czynności usprawnią krążenie, wzmocnią mięśnie oraz dotlenią mózg, a tym samym poprawią nasze samopoczucie i wydajność.

Niezdrowe jedzenie i brak ruchu przekładają się na nasze samopoczucie i efektywność. Nowy rok to idealny moment na zadbanie o siebie i wprowadzenie dobrych nawyków, takich jak: regularne jedzenie, picie wody i naturalnych soków czy zastąpienie wysokokalorycznych przekąsek owocami i warzywami. Niezdrowy tryb życia najczęściej jest tłumaczony brakiem czasu – jemy w biegu i nie zwracamy uwagi na to, co spożywamy. Na szczęście istnieje dobre rozwiązanie, czyli owoce w biurze dostarczane do miejsc pracy na terenie większych miast. Zadbajmy o to, aby pracownicy mieli dostęp do świeżych owoców i warzyw oraz zdrowych przekąsek. Na pewno poprawi to ich wydajność i pozytywnie wpłynie na zdrowie.

Złe nawyki żywieniowe, nie tylko powodują przybieranie na wadze, ale także sprawiają, że mamy mało energii, jesteśmy rozdrażnieni i mniej skoncentrowani. Nowy rok to dobry czas, aby zacząć lepiej się odżywać, a ponieważ spędzamy w pracy większość dnia, właśnie tam powinniśmy mieć dostęp do zdrowych posiłków i przekąsek. Jedzenie 5 porcji warzy i owoców w ciągu dnia przekłada się na wyższą efektywność, mniejsze zmęczenie i dobry nastrój.

Firma Take a Fruit w swojej ofercie ma nie tylko świeże owoce i warzywa, ale także zestawy bakalii oraz pyszne soki owocowe, które na pewno będą zdrową alternatywą dla kawy i słodzonych, gazowanych napojów. W nowym roku zadbaj o siebie i zmień stare nawyki!

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...