OTIS wybiera agencję On Board Think Kong

Informacja Prasowa - 25.08.2020
242

OTIS wybiera agencję On Board Think Kong

OTIS wybiera agencję On Board Think Kong

Agencja On Board Think Kong rozpoczęła pracę dla firmy OTIS, jednego z największych na świecie producentów urządzeń dźwigowych.

W ramach współpracy OBTK zajmie się planowaniem i realizacją działań dla OTIS w kanałach społecznościowych, m.in. tworzeniem treści oraz zarządzaniem komunikacją firmy w serwisach Facebook, Instagram i LinkedIn. Za realizację działań w ramach kampanii odpowiada zespół social media oraz dział kreacji On Board Think Kong. Umowa o współpracy została podpisana na rok i jest wynikiem konkursu ofert.

On Board Think Kong Część międzynarodowej sieci ECCO Network obecnej w ponad 40 krajach, łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. Główne obszary specjalizacji to: korporacyjne doradztwo public relations, content marketing & SEO, komunikacja w kanałach społecznościowych. Projekty On Board Think Kong wyróżniane są między innymi za kreatywność i skuteczność (Effie, Golden Drum, IPRA Golden Awards, IAC, Stevie Awards). W Polsce agencja należy do Związku Firm Public Relations. Od maja 2018 r. On Board Think Kong jest jedynym polskim członkiem brytyjskiego stowarzyszenia Content Marketing Association.

Comments

comments

242
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...