Ostatnie dni na zgłaszanie prac do XV Jubileuszowej edycji Konkursu GrandFront!

Informacja Prasowa - 01.03.2017
208

Ostatnie dni na zgłaszanie prac do XV Jubileuszowej edycji Konkursu GrandFront!

Jeszcze do końca tygodnia można nadsyłać zgłoszenia do XV edycji Konkursu Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku. Statuetką GrandFront uhonorowana będzie najlepsza okładka lub strona tytułowa opublikowana w polskiej prasie w 2016 roku, a także elektroniczne wydanie lub serwis mobilny tytułu prasowego. 

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 3. marca 2017.

Termin przyjmowania okładek uczestniczących w Konkursie mija w najbliższy piątek, 3. marca. Będzie to ostatni dzień dokonywania rejestracji online za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej Konkursu www.grandfront.pl.

Organizowany już po raz piętnasty Konkurs to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla twórców grafiki prasowej w Polsce. W Konkursie uczestniczyć mogą wszystkie redakcje prasy drukowanej, której tytuły, zgodnie z datą wydawniczą, ukazały się w 2016 roku oraz posiadają własny numer ISSN. Wydania elektroniczne zgłaszać mogą redakcje, których tytuły obecne były na rynku w ubiegłym roku i posiadają numer ISSN. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Rozstrzygnięcie Konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 15. maja 2017 roku podczas uroczystej Gali Finałowej na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 

Wszystkie zgłaszane okładki zobaczyć będzie można na profilu GrandFront na portalu Instagram.

Więcej informacji i regulamin Konkursu znaleźć można na stronie internetowej: www.grandfront.pl

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...