Ostatnie dni głosowania na najlepsze raporty CSR

Redakcja PR - 13.09.2017
262

Ostatnie dni głosowania na najlepsze raporty CSR

Jeszcze tylko do niedzieli, 17 września br., można głosować na najlepsze raporty społeczne. Wśród ubiegających się o ten tytuł jest Raport Tworzenia Wspólnej Wartości 2014-2016 firmy Nestlé Polska.

 

csr nestle

 

Głosuj na Raport Tworzenia Wspólnej Wartości 2014-2016 firmy Nestlé Polska!

Raport Nestlé Polska został zgłoszony do udziału w konkursie na najlepszy raport społeczny w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich do czytania raportu, dzielenia się opiniami oraz głosowania na stronie: www.raportyspoleczne.pl/zaglosuj-na-raport/

Opublikowany Raport Tworzenia Wspólnej Wartości prezentuje działania Nestlé w Polsce z 3 ostatnich lat (2014-2016) w obszarach: Dla każdego człowieka i każdej rodziny, Dla naszych społeczności oraz Dla naszej planety. W ramach tych działań Nestlé w Polsce m.in. prowadzi program edukacyjny skierowany do gimnazjalistów „Żyj smacznie i zdrowo”, a także zredukowało poziom soli w produktach o 11% i cukru o 9%. Pełny Raport Tworzenia Wspólnej Wartości 2014-2016 firmy Nestlé Polska dostępny jest w formie cyfrowej na stronie www.raportnestle.pl.

Jak co roku w Konkursie Raporty Społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Deloitte, jedną z nagród przyznają internauci. W tegorocznej 11. edycji plebiscytu o ich głosy rywalizują aż 44 raporty CSR i zrównoważonego rozwoju. Głosowanie rozpoczęło się 16 sierpnia i potrwa do 17 września włącznie.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...