Ostatnia szansa, by zaprezentować swoją najlepszą okładkę w Konkursie GrandFront 2017

Informacja Prasowa - 28.02.2018
167

Ostatnia szansa, by zaprezentować swoją najlepszą okładkę w Konkursie GrandFront 2017

Tylko do 9 marca można przesyłać zgłoszenia w XVI edycji Konkursu Wydawców Prasy na Okładkę Roku GrandFront 2017. Zachęcamy do udziału wydawców prasy, redakcje i twórców grafiki prasowej.

Przypominamy, że nagrodą główną jest statuetka GrandFront 2017, która zostanie przyznana przez starannie wyselekcjonowane jury, w skład którego wchodzą światowej klasy twórcy grafiki prasowej, dyrektorzy artystyczni, fotografowie oraz dziennikarze. Pozostali zwycięzcy zostaną wyłonieni w 8 kategorii tematycznych i uhonorowani nagrodą ArtFront. Tegoroczne kategorie analogowe to:

· Dzienniki

· Gazety lokalne

· Polityka, gospodarka i społeczeństwo

· Lifestyle

· Rodzina i dom

· Kultura i sztuka

· Nauka, technologia i profesje

· Hobby

W Konkursie mogą uczestniczyć tytuły prasowe posiadające nr ISSN, które ukazały się w 2017 roku zgodnie z datą wydawniczą, tytuły wydawane w Polsce, które są samodzielnie dystrybuowane, mogą być załączone ich mutacje cyfrowe. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.grandfront.pl, a zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza dostępnego na stronie http://rejestracja.grandfront.pl/.

Prace należy zgłaszać do 9 marca 2018 roku. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Ogłoszenie wyników Konkursu, wraz z uroczystym wręczeniem nagród, odbędzie się 14 maja 2018 podczas Gali w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych, na Wydziale Rzeźby w Warszawie.

Comments

comments

167
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...