„Ostatni Twój Weekend” ze Srebrem na Jay Chiat Awards 2019

Informacja Prasowa - 23.10.2019
215

"Ostatni Twój Weekend" ze Srebrem na Jay Chiat Awards 2019

Wielokrotnie nagradzany projekt, realizowany we współpracy z Gazeta.pl, BNP Paribas oraz Mastercard, po raz kolejny został doceniony w międzynarodowym konkursie Jay Chiat, otrzymując srebrną statuetkę w kategorii „National Strategy”. To pierwsza w historii festiwalu nagroda dla polskiej agencji.

Nagrody Jay Chiat przyznawane są przez globalną firmę 4A. Podczas gdy pozostałe nagrody przeważnie oceniają projekty pod kontem kreatywności, nagrody Jay Chiat Awards doceniają wkład strategów. Konkurs jest otwarty dla wszystkich agencji reklamowych, domów mediowych, firm badawczych i specjalistów innych dyscyplin komunikacji marketingowej. Jego organizatorom zależy na wyróżnieniu najlepszych rozwiązań strategicznych i przykładów strategicznego myślenia o komunikacji z konsumentami, realizowanych na całym świecie.

Jay Chiat to unikatowa nagroda, która docenia często to, co niewidoczne – strategiczne myślenie stojące za wytworami – kreatywnymi i wynikami. A, co widać również w nagrodzonych pracach, to myślenie musi się zmieniać – zamiast być jedynie nowatorskim story komunikacyjnym musi do tego dodać kompleksowe podejście touchpointowe i aspekt społeczno-kulturalny – Paweł Loedl, Chief Strategy Officer VMLY&R Poland.

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...