Ostatni dzień konferencji Web Summit

Redakcja PR - 10.11.2016
134

Web Summit – tematyka prelekcji ostatniego dnia konferencji

Dziś ostatnia szansa, aby obejrzeć transmisję na żywo z tegorocznej edycji Web Summit. Co dzieje się czwartego dnia podczas tej największej w Europie konferencji na temat rynku technologicznego?

Web Summit

Konferencje odbywające się w ramach Web Summit zostały podzielone na 21 ścieżek tematycznych, w ramach których codziennie odbywają się prelekcje. 5 z nich można każdego dnia śledzić na żywo na Facebooku. O czym dziś będą dyskutować eksperci?

Na Center Stage, czyli głównej scenie o 14.45 polskiego czasu pojawią się Mike Quigley z Niantic, który odpowiada za sukces Pokemon Go i Erin Griffith, dziennikarka Fortune. Porozmawiają o tym, jaka jest przyszłość Pokemon Go i z czego wynika sukces tej aplikacji. Następnie odbędzie się dyskusja na temat tego, czy w firmach technologicznych powinny istnieć jakieś reguły dotyczące liczby mężczyzn i kobiet, którzy są w nich zatrudnieni. Kolejnym ciekawym tematem, który podejmą prelegenci jest problem przywództwa i tego, w jaki sposób prowadzić  firmę. Na Center Stage wystąpi dzisiaj również m.in. Joseph Gordon-Levitt, aktor i założyciel hitRECord, który opowie o różnicach między „tłumem” a „społecznością”.

Link do strony na Facebooku, gdzie można oglądać transmisje na żywo z Center Stage – TUTAJ.

Na drugiej ze scen, która transmituje dyskusje prelegentów – Panda Conf – będzie można dziś obejrzeć debaty ekspertów na temat marki osobistej czy marketingu w 2017 roku. Ciekawie zapowiada się również dyskusja dotycząca wyzwań, z jakimi w codziennej pracy muszą mierzyć się osoby na stanowisku CMO – Chief Marketing Officer (osoby zarządzające działem marketingu) globalnych przedsiębiorstw. Rozmawiać na ten temat będą: Patrick Bousquet-Chavanne, Eric Schurenberg i wspomniany wcześniej Mike Quigley.

Link do strony na Facebooku, gdzie można oglądać transmisje na żywo z Panda Conf – TUTAJ.

Trzy pozostałe sceny, które transmitują swoje prelekcje na żywo to:

Music Notes – tematyka związana z światem muzycznym, m.in. innowacje w muzyce, rozmowy ze znanymi twórcami, producentami- link TUTAJ.

Modum – tematyka fashion, m.in. edukacja w modzie, dziennikarstwo w branży modowej, przyszłość pokazów – link TUTAJ.

AutoTech – tematyka powiązana z gadżetami i nowinkami, które dotycząc m.in. branży motoryzacyjnej, np. najbliższa przyszłość aut bez kierowców – link TUTAJ.

Na stronie internetowej Web Summit znajduje się szczegółowy harmonogram, który informuje, co i o której godzinie dzieje się na każdej ze scen.

Link do harmonogramu – TUTAJ.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...