OSHEE po raz kolejny wspiera biegaczy ORLEN Warsaw Marathon

Informacja Prasowa - 23.01.2019
28

OSHEE po raz kolejny wspiera biegaczy ORLEN Warsaw Marathon

OSHEE po raz kolejny wspiera biegaczy ORLEN Warsaw Marathon

Do jednego z najpopularniejszych wydarzeń biegowych w Polsce dołączyła kolejna firma. Głównym Partnerem ORLEN Warsaw Marathon zostało OSHEE, które ponownie wesprze Narodowe Święto Biegania.

– Zdrowie sportowców i ich dobre samopoczucie są dla nas zawsze najważniejsze, więc i w tym roku będziemy wspierać uczestników ORLEN Warsaw Marathon – mówi Mariusz Ryciak, Vice Marketing Director OSHEE. – Narodowe Święto Biegania na stałe wpisało się w krajobraz wydarzeń sportowych w tej części Europy i dlatego nie zabraknie nas podczas tegorocznej edycji. Mamy nadzieję, że i tym razem uda się ustanowić nowy rekord we frekwencji podczas imprezy – dodaje.

Poza tytułem Partnera Głównego, marka będzie obecna w wielu miejscach imprezy, między innymi wspierając biegaczy batonami oraz napojami izotonicznymi. Odpowiednie nawodnienie i poziom energii są podstawą dobrego biegu – niezależnie od tego, czy bierzemy udział w biegu na 10 kilometrów, czy też startujemy na królewskim dystansie maratońskim. ORLEN Warsaw Marathon to idealna impreza nie tylko dla doświadczonych biegaczy, ale jest też świetnym wprowadzeniem dla biegaczy, którzy chcą pierwszy raz spróbować biegu ulicznego.

Coraz więcej osób aktywnych fizycznie zwraca uwagę na to, żeby podczas biegu stosować tylko jak najbardziej organiczne produkty. OSHEE jako pierwsze na świecie wprowadziło do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne, zwracając uwagę na potrzeby osób uprawiających sport. Są one jednym z podstawowych elementów suplementacji sportowców. Ich celem jest odpowiednie nawodnienie organizmu i szybkie uzupełnienie elektrolitów, witamin i minerałów, które organizm traci podczas biegania i innych sportów. W przypadku dystansu maratońskiego, na wyniki duży wpływ może mieć odpowiednie dostosowanie tego, co dany uczestnik je i pije podczas trasy. Niejednokrotnie może to decydować o pobitym rekordzie życiowym i zapobiegać spadkowi sił w krytycznym momencie.

Regularne przyjmowanie izotoników pozwala na przeprowadzenie bardziej efektywnego treningu i biegu, a dodatkowo pozwala na nieodczuwanie wyraźnych procesów katabolicznych. Jest to ważne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych. Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...