OSHEE Oficjalnym Napojem Mistrzostw Fed Cup i Partnerem PZT

Jerzy Ciszewski - 05.02.2019
120

OSHEE Oficjalnym Napojem Mistrzostw Fed Cup i Partnerem PZT

OSHEE Oficjalnym Napojem Mistrzostw Fed Cup i Partnerem PZT

Już jutro reprezentacja kobiet w tenisie powalczy o awans do Grupy Światowej Fed Cup. W Zielonej Górze Polki zmierzą się z Rosją i Danią. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest OSHEE, które z dn. 1. lutego br. przyjęło tytuł Oficjalnego Partnera Polskiego Związku Tenisa. Wraz z początkiem lutego produkty marki otrzymały status Oficjalnych Napojów Mistrzostw.

Reprezentacja Polski, która w dniach 6-9 lutego br., będzie walczyć o sukces w turnieju Fed Cup
w Zielonej Górze, ma spore szanse na awans i kibice pokładają w niej nadzieję na pokonanie silnej drużyny Rosjanek. W biało-czerwonych barwach w Zielonej Górze wystąpią Magda Linette, Iga Świątek, Magdalena Fręch oraz Alicja Rosolska. Zespół złożony z utytułowanych kadrowiczek i ich zdeterminowanych młodszych koleżanek to solidny skład na pierwsze starcie z Rosją, a także kolejne z Danią.

Zespół, który zwycięży w turnieju, awansuje do kwietniowych baraży o grupę światową. Tym razem polska reprezentacja będzie grała przed własną publicznością, a o jej komfort zadbał Polski Związek Tenisowy ze sponsorami, wśród nich OSHEE – lider na rynku napojów funkcjonalnych w Polsce.

Dzięki umowie zawartej z Polskim Związkiem Tenisowym, od 1. lutego 2019 r. marka OSHEE jako Oficjalny Partner Polskiego Związku Tenisowego stała się też Partnerem Drużynowych Mistrzostw Świata Fed Cup, a jej produkty Oficjalnymi Napojami Mistrzostw.

Przywilej ten odzwierciedla uznanie dla sportowych wartości, jakimi kieruje się nasza firma” – mówi Paweł Zierkiewicz, Manager ds. Eventów i Sponsoringu Sportowego OSHEE. „Wsparcie, jakie okazujemy sportowcom różnych dziedzin jest dla nas czymś naturalnym. Pasja oraz wola walki, jakie ich napędzają, są tym, co pozwala pokonywać przeszkody, własne ograniczenia i podnosi po upadku. Chcemy promować właśnie taką niezłomną postawę, jako wzór dla innych i dla naszej własnej marki” – dodaje Zierkiewicz.

Oprócz wsparcia Polskiego Związku Tenisowego, marka OSHEE jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz oficjalnym partnerem rozgrywek Fortuny 1. Ligi i Ekstraklasy. Współpracuje z reprezentacją AMP Futbolu oraz Federacją KSW, a do końca sierpnia 2018 roku wspierała Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Comments

comments

120
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...