OS3 z kolejnym ekspertem na pokładzie – Andrzej Dudik Social Media Managerem agencji

Informacja Prasowa - 24.08.2017
171

OS3 z kolejnym ekspertem na pokładzie – Andrzej Dudik Social Media Managerem agencji

 Andrzej Dudik został nowym Social Media Managerem OS3. Agencja nie zwalnia tempa i regularnie ściąga z rynku kreatywne umysły obdarzone umiejętnościami nieszablonowego myślenia i wychodzenia poza schematy.

Dudik na nowym stanowisku zarządza zespołem Social Media wyznaczając mu cele jakościowe i ilościowe. Odpowiada za opracowywanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych dla klientów Agencji, przygotowuje oferty i dba o rentowność projektów.

– Andrzej wnosi do OS3 kombinację doświadczenia, energii i ciekawości, których zawsze szukamy w kandydatach – mówi David Meister, Prezes OS3. Branża stale się zmienia, więc kluczowym jest zatrudnianie odpowiednich osób, których świeże spojrzenie i umiejętność przewidywania trendów pozwala obsługiwać naszych klientów i ich marki na najwyższym poziomie.

Andrzej Dudik z branżą social media związany jest od 4 lat. Prowadził komunikację w mediach społecznościowych dla globalnych marek. Przez ostatni rok związany był z agencją VML, w której odpowiadał za kampanie realizowane z liderami opinii, budowanie długotrwałych relacji z blogerami, vlogerami i youtuberami oraz optymalne dopasowanie działań influencerskich do założeń strategiczno- kreatywnych komunikacji klientów agencji. Doświadczenie zdobył też na stanowisku Account Manager w LifeTube – największej wielokanałowej sieci YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie odpowiadał za relacje z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi w Polsce. Koordynował współprace partnerów LifeTube z digital influencerami, prowadził szkolenia i świadczył usługi doradcze.

Comments

comments

171
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...