Oney Polska sadzi drzewa

Informacja Prasowa - 05.07.2022
3

Oney Polska za pośrednictwem serwisu posadzimy.pl będzie sadzić drzewa

Oney Polska sadzi drzewa

 

Oney Polska za pośrednictwem serwisu posadzimy.pl będzie sadzić drzewa. W imieniu swoich klientów, którzy skorzystali i korzystają z online’owego rozwiązania OneyRaty, firma posadzi kilkaset drzew. Akcja wystartowała 1 lipca i potrwa do końca września.

 

Twórcy OneyRaty, pierwszego na rynku digitalowego rozwiązania kredytowego dla sklepów i usług stacjonarnych oraz e-commerce, angażują się w działania ekologiczne. W ramach podziękowania i ukłonu w stronę klientów za korzystanie z rozwiązania OneyRaty, w którym nie ma potrzeby drukowania żadnych dokumentów, Oney zakupi sadzonki nowych drzew. Na początek firma kupiła 300 drzew do posadzenia na terenach przeznaczonych pod zalesienie. Następnie dokupi drzewa za nowe umowy, które zostaną zawarte między 1 lipca a 30 września.

 

– Lasy są największym dobrodziejstwem przyrody, o które należy dbać. Sadząc drzewa chcemy pozytywnie wpływać na stan środowiska naturalnego i w konsekwencji na jakość naszego życia. W takiej formie chcemy też podziękować naszym klientom, którzy korzystają z OneyRaty. Cechą tego produktu jest zerowe zużycie papieru. Decydując się więc na to rozwiązanie klienci oszczędzają surowce naturalne oraz przyczyniają się do ich odnowienia – mówi Stephane Tanter, prezes Oney Polska.

 

Każde 300 drzew to około 333 m2 lasu, tlen dla ponad 201 osób i prawie 17,4 tys. kg zwróconego papieru. Taka liczba drzew pochłania 1800 kg dwutlenku węgla rocznie. Akcję sadzenia drzew Oney przeprowadza razem z serwisem posadzimy.pl. Organizacja dwa razy do roku – wiosną i jesienią – prowadzi bioróżnorodne nasadzenia na terenach leśnych w całej Polsce.

 

OneyRaty jest bezpiecznym  i prostym w obsłudze rozwiązaniem płatniczym, które pozwala klientom sklepów i punktów usługowych zarówno stacjonarnych, jak i e-commerce, samodzielne uzyskać pożyczkę na całość lub część zakupów. By skorzystać z aplikacji potrzebny jest jedynie smartfon i dowód osobisty, a uzyskanie kredytu zajmuje mniej niż 10 minut. Na stronie oneyraty.pl podaje się kwotę i liczbę rat oraz wypełnia wniosek. Następnie odbywa się weryfikacja tożsamości jedną z trzech metod: Blue Media (przelew weryfikacyjny), Kontomatik (logowanie do konta bankowego) lub Identt (selfie i dowód). Na koniec kupujący akceptuje umowę i płaci otrzymanym kodem kreskowym lub otrzymuje pieniądze na konto osobiste. Wszystko dzieje się online, bez potrzeby korzystania z papierowego obiegu dokumentów.

Comments

comments

3
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...