Onet24 – nowy program informacyjny Iwony Kutyny

Informacja Prasowa - 12.09.2016
24

12 września rusza program informacyjny Onet24

W poniedziałek 12 września startuje nowy program informacyjny – Onet24, który poprowadzi Iwona Kutyna. Program będzie emitowany kilka razy dziennie przez 7 dni w tygodniu na Onet.pl.

Onet24 to jedyny w polskim internecie krótki program informacyjny realizowany na bieżąco i emitowany kilka razy w ciągu dnia. W każdym wydaniu przedstawione zostaną najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Program będzie przygotowywany przez dedykowany zespół dziennikarzy pod kierownictwem Iwony Kutyny.

Pracuję w mediach od 20 lat i mam poczucie, że wszystkiego już doświadczyłam, jednak realizacja przez siedem dni w tygodniu aktualizowanego na bieżąco krótkiego programu internetowego to zupełnie nowe wyzwanie. Najtrudniejsze wiadomości muszą być podane w prostej, dynamicznej formie, zilustrowane wyrazistym materiałem. Tego oczekuje użytkownik sieci i to właśnie znajdzie w każdym wydaniu naszego programu – mówi Iwona Kutyna, prowadząca Onet24.

Program od poniedziałku do piątku będzie emitowany na stronie głównej Onet.pl cztery razy w ciągu dnia o godzinie 9:00, 12:00, 15:00 i 18:00, a weekendy trzy razy o 10:00, 13:00 i 16:00.

Onet24 będzie realizowany w dwóch formatach –  poranne i popołudniowe wydanie będzie krótkim materiałem video z grafikami i napisami, tzw. shortem, dostosowanym formą dla użytkowników, którzy szukają newsów na urządzeniach mobilnych. Pozostałe wydania będą powstawały w studio, z udziałem prowadzących. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy korzystają z Onetu na wielu różnych platformach i urządzeniach”– mówi Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy Onetu.

Iwona Kutyna

Comments

comments

24
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...