Onet z nową ramówką

Redakcja PR - 05.03.2016
63

Jakie treści odnajdziemy na platformie?

Onet zaskoczył nas swoją propozycją ramówki. 30 nowych produkcji to nie lada wyczyn! Będzie dużo nowości i kilka ciekawych cyklów programów. Czy właśnie jesteśmy świadkami wprowadzenia nowej jakości wideo? Przekonajmy się!

Jakie treści odnajdziemy na platformie? Jedną z kategorii będą tematy polityczne. Onet zatrudnił znanych już nam z telewizji prezenterów, więc zaskoczeniem nie będzie współpraca z Tomaszem Lisem, który zapowiadał powrót po emisji ostatniego odcinka jego programu. W nieco innej formie, ale nadal przy swoim. Emisja pierwszego odcinka odbyła się 29 lutego o godzinie 19. Prawdą jest, że program wzbudził ogromne zainteresowanie, bo zaledwie w ciągu 24 godzin odtworzono go prawie 2 miliony razy! Kolejne programy będą w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Debiut swój miał również program Pauliny Młynarskiej ,,Lustro”. Gośćmi były między innymi: Dorota Wellman czy Marta Żmuda Trzebiatowska.

Innym znanym dziennikarzem, który będzie współpracować z grupą Onet, będzie Bartosz Węglarczyk. Jak sam mówił w wywiadzie dla portalu: –Onet przez samą swoją wielkość może wyznaczać kierunki dziennikarstwa i ja bardzo chcę w tym brać udział. Chciałbym, żeby Onet stał się synonimem rzetelnej i pełnej dziennikarskiej informacji oraz miejscem, z którego ludzie dowiadują się o tym, jak świat będzie wyglądał za kilkadziesiąt lat, w którą stronę zmierza i jakie ważne dyskusje się teraz toczą.  

Do ekipy dołączył także Tomasz Raczek, który poprowadził już 29 marca oscarowy poranek w Onecie. Inną produkcją, która zadebiutuje w ramówce to: ,,Twarze Biznesu”. Jak mówi Michał Broniatowski: -Będą to rozmowy z najbogatszymi Polakami. Mamy nadzieję wykorzystać dobrą markę Forbesa do tego, żeby móc porozmawiać z ludźmi, którzy normalnie nie rozmawiają z dziennikarzami.

Innymi programami, które będziemy mogli obejrzeć na platformie są ,,Żółte papiery” z prowadzącym Tomaszem Jachimkiem. Ciekawy może być również ,,Twardy reset”, w którym Zbigniew Urbański będzie testował różne gadżety. Czy pobije w statystykach swoją internetową konkurencję AdBustera? Zobaczymy! Sam o programie mówi: -Z gadżetami, z testowaniem jest świetna sprawa, bo z reguły mężczyźni to gadżeciarze. I wszyscy mi zazdroszczą tego, co robię. I mają rację, jest czego zazdrościć. Nie zdają sobie tylko sprawy, że po dwóch tygodniach testowania, ja to muszę wszystko zwrócić.

Czekamy na wszystkie produkcje z niecierpliwością! Zostajemy w kontakcie.

Comments

comments

63
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...