Onet on tour ze Szwecji

Informacja Prasowa - 13.10.2017
251

Onet on tour ze Szwecji

W niedzielę 15 października o godz. 10. Onet pokaże reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara do Szwecji. Będzie to kolejny po Rumunii materiał z cyklu podróżniczego Onet on tour. Do końca roku w ramach serii pojawią się jeszcze dwie wyprawy zagraniczne.

Onet on tour to propozycja Onetu dla widzów zainteresowanych podróżami. W relacjach z wyjazdów do różnych krajów Jarosław Kuźniar odkrywa ze swoimi gośćmi mniej znane miejsca, często poza głównymi szlakami turystycznymi. W tych nietypowych wędrówkach ekipę Onetu będą wspierać lokalni przewodnicy i mieszkańcy odwiedzanych miejsc.

 – W drugiej edycji Onet on tour będziemy szukać przestrzeni, fantastycznego designu i będziemy rozmawiać z Polakami, którzy zdecydowali się tam wyjechać. Chcemy też pokazać Szwecję jako krainę kryminałów – zapowiada Jarosław Kuźniar.

Szwedzka trasa Onet on tour prowadziła przez Liseberg, malownicze Fjallbace, Sztokholm i Goteborg, gdzie ekipa Kuźniara odwiedziła m.in. muzeum Volvo. W programie zostały przedstawione historie Polaków, którzy osiedli w Szwecji na stałe – jeden z nich był przewodnikiem po budynku szwedzkiego parlamentu.

Partnerem strategicznym Onet on tour w Szwecji jest Volvo.

– Nowy projekt wideo Onetu dobrze wpisuje się w najnowsze trendy komunikacji. Widzimy rosnącą popularność filmów w internecie, ale tylko realizacje o najwyższej jakości, mogą przyciągać bardziej wymagającego widza. Cieszymy się również, że Onet on Tour zaczyna swoją podróż od Szwecji, gdzie są nasze korzenie – mówi Stanisław Dojs, PR manager Volvo Car Poland.

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...