Onet na See Bloggers już w ten weekend!

Informacja Prasowa - 21.07.2016
262

Onet na See Bloggers już w ten weekend

Onet na See Bloggers już w ten weekend. Bartosz Węglarczyk w panelu dyskusyjnym z Włodkiem Markowiczem, Twórcą Roku 2015.

Już w najbliższy weekend (23–24 lipca) w Gdyni odbędzie się czwarta edycja See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce. Podczas dwóch intensywnych dni blogerzy, youtuberzy oraz influencerzy internetowi będą wspólnie zdobywać wiedzę i wymieniać się doświadczeniem. W tym roku Onet objął wydarzenie patronatem oraz przygotował dla uczestników dedykowany panel dyskusyjny i warsztaty. 

Jednym z organizowanych przez Onet wydarzeń będzie panel dyskusyjny: „Co decyduje o sile video – format, jakość, bohaterowie, temat?”, w którym wezmą udział Bartosza Węglarczyk (dyrektor programowy w Onet S.A.), Łukasz Grass (redaktor naczelny Business Insider Polska), Arlena Witt (autorka kanału „Po Cudzemu” na YouTube) oraz Włodek Markowicz (prowadzi autorski kanał na YouTube, zdobywca 3 tytułów w konkursie Gala Twórców 2015 organizowanym przez Onet, w tym nagrody głównej dla Twórcy Roku 2015). Panel poprowadzi Magdalena Kuflińska (product manager w Onet S.A., odpowiedzialna za obszar twórców internetowych). Start już 23 lipca (sobota) o godzinie 16:00.

Kolejnego dnia, w niedzielę 24 lipca o godz. 10.30, rozpoczną się zamknięte warsztaty „Twórco Internetowy – osiągaj nieosiągalne” dla zapisanych wcześniej 20 uczestników konferencji. Warsztaty poprowadzą eksperci Onetu: Eliza Tomalak (specjalista Social Media Produkt w Onet S.A.), Przemysław Dzienuć (Social Media Marketing Manager w Grupie Onet-RAS Polska) oraz Magdalena Kuflińska (product manager w Onet S.A.). Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie wypromować siebie i swoją markę w social mediach  – od strategii po kampanię marketingową. Warsztaty będą odbywały się w małych zespołach i będą oparte o case studies. Najlepszy uczestnik warsztatów otrzyma telefon Kruger&Matz Flow oraz kampanię autopromocyjną Onet o wartości 150.000 zł.

Organizator See Bloggers zaprosił do udziału w wydarzeniu w roli prelegentów i uczestników paneli dyskusyjnych wielu laureatów organizowanego przez Onet konkursu Gala Twórców (i wcześniej Bloga Roku). Wśród nich można znaleźć tak wyjątkowe nazwiska jak: Wojciech Wawrzak (Prakreacja – Blog Roku 2015), Magdalena Mikołajczyk (Matko Jedyna – Video Roku 2015), Katarzyna Przydryga (Vivi & Oli – Blog Roku 2014 w kategorii Moda i Uroda), Joanna Pachla (Wyrwane z kontekstu – Blog Roku 2015 w kategorii Publicystyka), a także jurora w ostatniej edycji konkursu, Roberta Biedronia, prezydenta miasta Słupska.

See Bloggers odbędzie się w dniach 23-24 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. W wydarzeniu weźmie udział ponad 800 osób.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...