OneMulti dla Continental

Informacja Prasowa - 15.11.2019
248

OneMulti dla Continental

Z początkiem listopada 2019 agencja OneMulti rozpoczęła współpracę z firmą Continental Opony Polska. Agencja została wybrana w wyniku przetargu na kompleksową obsługę public relations i odpowiada m.in. za realizację strategii PR, relacje z mediami i doradztwo komunikacyjne. 

– W ramach obsługi Continental w Polsce będziemy odpowiedzialni za komunikację strategii bezpieczeństwa Wizja Zero – wizji świata bez wypadków drogowych oraz za PR produktowy, w tym m.in. dla opon do aut osobowych oraz przeznaczonych do pojazdów użytkowych. Nasze działania będziemy koncentrować wokół przygotowywania komunikatów i informacji prasowych, pozycjonowania ekspertów firmy, utrzymywania relacji z dziennikarzami, organizacji konferencji prasowych i spotkań z mediami. Zadbamy też o analizy i raporty mediowe, współprowadzenie biura prasowego on-line oraz współpracę z wybranymi influencerami – mówi Mariusz Pleban, CEO OneMulti. – Continental to nie tylko opony, to ogromna gama innowacyjnych produktów dla branży automotive. To technologia z najwyższej półki, z obecności której w naszych pojazdach zazwyczaj nawet sobie nie zdajemy sprawy.

Do zadań OneMulti należeć będzie też komunikacja udziału firmy Continental w projekcie Extreme E, którego koncern jest Partnerem Założycielem.

– „To unikalna formuła terenowych wyścigów aut elektrycznych w ekstremalnych warunkach klimatycznych, w najbardziej odległych zakątkach naszej planety. Inaczej mówiąc, to odpowiednik Formuły E, też napędzanej energią odnawialną, ale w warunkach off-roadowych. Jesteśmy podekscytowani możliwością pracy dla projektu łączącego sport samochodowy z rozwojem niskoemisyjnej technologii przyszłości” – dodaje Mariusz Pleban.

Czas obowiązywania umowy OneMulti z nowym klientem nie został ujawniony.

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...