ONE House ze stałą obsługą OMRON Healthcare na rynkach europejskich

Informacja Prasowa - 24.06.2024
106

W ramach współpracy ONE House jest odpowiedzialna za kompleksowe działania marketingowe na kluczowych rynkach europejskich, takich jak Niemcy, Wielka

Agencja komunikacji marketingowej ONE House kontynuuje stałą obsługę OMRON Healthcare, wiodącego producenta urządzeń medycznych i technologii zdrowotnych. Międzynarodowy przetarg, który odbył się w 2023 roku, obejmował konkurencję m.in. z holenderskim oddziałem Dentsu, który wcześniej obsługiwał firmę. Współpraca między ONE House a OMRON Healthcare rozpoczęła się w kwietniu 2023 roku i właśnie została przedłużona bezterminowo.

W ramach współpracy ONE House jest odpowiedzialna za kompleksowe działania marketingowe na kluczowych rynkach europejskich, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Włochy. Zakres usług obejmuje planowanie i zakup kampanii digitalowych, analitykę działań online oraz produkcję materiałów digitalowych.

 – Jesteśmy niezwykle dumni z zaufania, jakim obdarzył nas OMRON Healthcare. To dla nas ogromne wyróżnienie, które potwierdza nasze kompetencje i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych – mówi Marcin Piecewicz, CEO ONE House. – Naszym celem jest dalsze wspieranie OMRON Healthcare w ich misji poprawy jakości życia ludzi na całym świecie poprzez innowacyjne rozwiązania medyczne – dodaje Marcin Piecewicz.

– W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się krajobraz cyfrowy, nasza organizacja postanowiła udoskonalić podejście do płatnej komunikacji marketingowej, przechodząc od metod zarządzania opartych na silosach do bardziej dynamicznej i opartej na danych strategii. Dzięki świetnej współpracy i zdolnościom operacyjnym zespołu ONE House, z powodzeniem usprawniliśmy naszą strategię płatnych mediów cyfrowych, wykorzystując zaawansowane techniki targetowania, optymalizując wydatki reklamowe i nieustannie doskonaląc nasze kampanie – mówi Özgür Kenanoglu, Digital Marketing & eCommerce Group Manager w OMRON Healthcare.

ONE House współpracuje bezpośrednio z centralą europejską OMRON Healthcare w Holandii, co pozwala na efektywną koordynację działań i realizację celów marketingowych na rynkach europejskich.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...