On Board i Think Kong dla L’Oreal – „Dla kobiet i nauki”

Jerzy Ciszewski - 03.12.2015
275

Grupa On Board Think Kong dla L’Oréal Polska Agencje On Board ECCO Network i Think Kong odpowiadają za komunikację programu „Dla Kobiet i Nauki”

Programu realizowanego przez L’Oréal Polska wspólnie Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Polska filia Grupy L’Oréal już od 15 lat prowadzi program stypendialny dla młodych kobiet naukowców. Jego celem jest promowanie kobiet i ich osiągnięć zawodowych oraz popularyzacja nauki. Każdego roku program wyłania młode talenty, których przykład ma zachęcić do podejmowania kariery naukowej. Stypendystki prowadzą zaawansowane badania w dziedzinie m. in. medycyny, biotechnologii, biologii.

Program prowadzony jest w 111 krajach i do tej pory wyróżniono 2170 laureatek na 47 rynkach. W ciągu 15 lat w Polsce stypendia otrzymało 75 kobiet. On Board ECCO Network jest pierwszą zewnętrzną firmą doradczą w historii L’Oréal Polska, której powierzono obsługę komunikacji korporacyjnej oraz opracowanie strategii komunikacji tego projektu na rynku polskim.

Za działania w social mediach odpowiada agencja Think Kong. Projekt został pozyskany w drodze przetargu.

 

 

FWIS_logo520px

 

  *  *  *  *  * 

Grupa On Board jest inwestorem w spółki z obszaru komunikacji biznesowej i należą do niej wiodące agencje specjalizujące się w komunikacji: On Board PR Ecco Network oraz Think Kong. On Board PR Ecco Network. Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu

Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej agencję socialmediową Think Kong. www.onboard.pl 

Think Kong (www.thinkkong.pl) to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii opartych na wykorzystaniu social media oraz strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. Od 2013 r. Think Kong jest członkiem pierwszej międzynarodowej sieci agencji social mediowych BOX Europe. Firma działa w ramach grupy On Board Think Kong, w skład której wchodzi agencja public relations On Board PR Ecco Network. Think Kong była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na międzynarodowych konkursach (IAC, Magellan Awards, Stevie Awards). Agencja realizowała działania promocyjne online dla wielu marek, m.in. KLM, Air France, Groupon, Vision Express, Mlekovita, Tomme Tippee, Sundance Channel.

Comments

comments

275
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...