Olympus Roadshow Break Free, czyli seria spotkań z ekspertami w dziedzinie fotografii

Informacja Prasowa - 21.11.2019
245

Olympus Roadshow Break Free, czyli seria spotkań z ekspertami w dziedzinie fotografii

Sześciu specjalistów, 20 miast i 32 lokalizacje. Od 19 listopada do 14 grudnia wszyscy pasjonaci fotografii mogą wziąć udział w Olympus Roadshow Break Free, czyli wydarzeniu, podczas którego specjaliści z branży udzielą bezpłatnych porad oraz pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu. Wydarzenie to również okazja do przetestowania obiektywów oraz aparatów. 

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz – to tylko niewielka część miast, w których miłośnicy fotografii oraz osoby rozpoczynające przygodę z aparatem będą mogli spotkać się ze specjalistami, aby udoskonalić swój warsztat fotografowania i wysłuchać cennych porad. W dniach 19 listopada – 14 grudnia w ramach  Olympus Roadshow Break Free specjaliści marki Olympus w składzie: Przemysław JakubczykSławomir BerskiJacek Łabaj, Andrzej “Fetish” FrankowskiJakub Kazimierczyk i Stanisław Surman w 32 lokalizacjach będą do dyspozycji wszystkich miłośników fotografii i nie tylko.

Dodatkowo w trakcie spotkań ze specjalistami wszyscy chętnie będą mieli okazję, aby przetestować aparaty z serii OM-D, w tym najnowszy model E-M5 Mark III oraz pozostałe akcesoria marki Olympus.

 Wydarzenie Olympus Roadshow Break Free odbędzie się w dniach 19 listopada – 14 grudnia w 32 lokalizacjach – salony CEWE Fotojoker, Cyfrowe, Notopstryk, CamFoto, Fotopoker oraz Foto-Plus zlokalizowanych w 20 polskich miastach. Niezależnie od lokalizacji, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Harmonogram:

Comments

comments

245
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...