Olgierd Wojtkowiak został dyrektorem programowym sieci Radia ESKA

Redakcja PR - 27.06.2017
39

Olgierd Wojtkowiak został dyrektorem programowym sieci Radia ESKA

Olgierd Wojtkowiak obejmie stanowiska dyrektora programowego sieci Radia ESKA. Połączy nowe obowiązki z funkcją dyrektora muzycznego.

– Eska będzie się zmieniać. Wraz ze startem letniej ramówki wprowadziliśmy nową oprawę i nowy układ pasm: poranny program trwa godzinę dłużej czyli do 10, radiowy drive time startuje o 16, a ImprESKA w wakacyjnym wydaniu zaczyna się już o 19. Wkrótce zaprosimy słuchaczy do zupełnie nowej wakacyjnej zabawy. Stawiamy na luz, dobrą energię i przede wszystkim eskową muzykę, którą prezentować będziemy pod hasłem „Najlepsze Hity Na Lato” – mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy Radia ESKA.

OWojtkowiak

Wojtkowiak pracuje w radiu od 1993 roku. Zaczął pracę w Radiu ABC w Szczecinie, gdzie był DJ’em, a później szefem muzycznym. 6 lat później został szefem muzycznym projektu Gold FM w Grupie Radiowej Time. W Radiu ESKA działa od 2005 roku – najpierw zasilił dział programujący muzykę sieci, a następnie objął stanowisko dyrektora muzycznego. Od października 2014 był zastępcą dyrektora programowego.

Comments

comments

39
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...