Olgierd Wojtkowiak został dyrektorem programowym sieci Radia ESKA

Redakcja PR - 27.06.2017
297

Olgierd Wojtkowiak został dyrektorem programowym sieci Radia ESKA

Olgierd Wojtkowiak obejmie stanowiska dyrektora programowego sieci Radia ESKA. Połączy nowe obowiązki z funkcją dyrektora muzycznego.

– Eska będzie się zmieniać. Wraz ze startem letniej ramówki wprowadziliśmy nową oprawę i nowy układ pasm: poranny program trwa godzinę dłużej czyli do 10, radiowy drive time startuje o 16, a ImprESKA w wakacyjnym wydaniu zaczyna się już o 19. Wkrótce zaprosimy słuchaczy do zupełnie nowej wakacyjnej zabawy. Stawiamy na luz, dobrą energię i przede wszystkim eskową muzykę, którą prezentować będziemy pod hasłem „Najlepsze Hity Na Lato” – mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy Radia ESKA.

OWojtkowiak

Wojtkowiak pracuje w radiu od 1993 roku. Zaczął pracę w Radiu ABC w Szczecinie, gdzie był DJ’em, a później szefem muzycznym. 6 lat później został szefem muzycznym projektu Gold FM w Grupie Radiowej Time. W Radiu ESKA działa od 2005 roku – najpierw zasilił dział programujący muzykę sieci, a następnie objął stanowisko dyrektora muzycznego. Od października 2014 był zastępcą dyrektora programowego.

Comments

comments

297
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...