Olga Chełchowska objęła stanowisko Account Director w Walk Creative

Informacja Prasowa - 15.06.2021
297

Olga Chełchowska objęła stanowisko Account Director w Walk Creative

Olga Chełchowska objęła stanowisko Account Director w Walk Creative

Olga Chełchowska z początkiem czerwca br. awansowała na stanowisko Account Director w zespole Client Service w Walk Creative. Z Grupą Walk związana jest od ponad 7 lat.

Obecnie, w związku z awansem na stanowisko Account Director, Olga Chełchowska odpowiada m.in. za pracę zespołu dedykowanego obsłudze Vision Express oraz Trendy Opticions, w tym zarówno za realizacje kampanii ATL, BTL, jak i digital oraz social media. Wspiera także działania dla fintechu PayEye oraz zajmuje się pozyskiwaniem nowych Klientów agencji. Ponadto odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną Walk Creative.

W Walk Creative stawiamy bardzo duży nacisk na rozwój naszych ludzi i stałe doskonalenie umiejętności. Znając wysokie kompetencje Olgi nie tylko w sektorze retail, w którym się specjalizujemy, ale też w wielu innych obszarach marketingowych oraz jej zdolność budowania relacji z Klientami, czystą przyjemnością było powierzenie w jej ręce zarządzania zespołem oraz jednego z naszych najważniejszych Klientów jakim jest Vision Express  – komentuje Piotr Sroka, Client Service Director w Walk Creative.

Olga Chełchowska z Grupą Walk związana jest od końca 2013 roku. Pierwsze 6 lat pracowała w Walk PR odpowiadając za organizację pracy zespołu produktowego oraz realizacje kompleksowych strategii PR.

rpt

Comments

comments

297
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...