OKK! PR dla Studia MONADA

Informacja Prasowa - 07.07.2020
11

OKK! PR dla Studia MONADA

OKK! PR dla Studia MONADA

Od lipca 2020 roku agencja OKK! PR rozpoczęła współpracę z firmą MONADA, oferującą wysokiej jakości tkaniny, tapety i dywany oraz meble tapicerowane.

Agencja OKK! PR będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie biura prasowego  oraz komunikację z architektami, kreowanie wizerunku marki, PR produktowy, strategię  i doradztwo komunikacyjne, a także media relations.

Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji. Umowa została zawarta na okres kilku miesięcy z możliwością przedłużenia. Z ramienia agencji za działania dla marki Monada odpowiada account executive Katarzyna Zacharewicz-Łukaszuk. Studio Monada nie współpracowało jak dotąd z żadną agencją PR.

OKK! PR to warszawska agencja public relations, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Jako jedna z pierwszych w kraju zaczęła specjalizować się w obsłudze marek związanych z branżą wnętrzarską i architektoniczną. Współpracuje również ze Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz i od lat angażuje się w różne inicjatywy związane z architekturą i designem.

Studio MONADA to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku warszawskim. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości tkaniny, tapety i dywany oraz meble tapicerowane, wykonywane według indywidualnego projektu. Studio bazuje na indywidualnym podejściu do oczekiwań i potrzeb klientów, wśród których główną grupę stanowią architekci wnętrz. Siedziba firmy mieści się  w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3 (Defabryka). Więcej informacji o firmie MONADA na stronie: www.monada.com.pl.

Comments

comments

11
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...