Oferta marek premium w Galerii Wiślanka

Informacja Prasowa - 23.09.2020
95

Oferta marek premium w Galerii Wiślanka

Oferta marek premium w Galerii Wiślanka.

Galeria Wiślanka zapewni swoim klientom nie tylko możliwość zakupów w sklepach najpopularniejszych marek sieciowych, ale także zaoferuje szeroki wybór produktów klasy premium. W pierwszym centrum handlowym w Żorach swoje salony zdecydowały się bowiem otworzyć długo oczekiwani przez klientów najemcy – perfumeria Douglas oraz Solar.

Od chwili otwarcia Galerii Wiślanka mieszkańcy Żor będą mieli do swojej dyspozycji bogatą ofertę premium zarówno z branży beauty, jak i fashion. W ostatnim czasie do grona najemców centrum handlowego zdecydowała się dołączyć perfumeria Douglas, która od lat uznawana jest za niekwestionowanego lidera w swojej branży. Salon w Galerii Wiślanka zajmie powierzchnię mierzącą blisko 200 mkw.

Klienci w nowej perfumerii znajdą wszystko, czego potrzeba, aby czuć się i wyglądać wyjątkowo. Od zapachów najbardziej znanych na świecie marek, przez szeroki wybór produktów do makijażu, aż po sprawdzone artykuły pielęgnacyjne najlepszych producentów. W salonie Douglas dostępna będzie szeroka paleta produktów cenionych i popularnych domów mody oraz projektantów, tj.: Chanel, Yves Saint Laurent, Prada, Gucci, Dior, Versace, Giorgio Armani, Burberry, Calvin Klein i wielu innych.

Z kolei panie poszukujące wysokiej jakości odzieży i dodatków zgodnych z najnowszymi trendami będą miały do swojej dyspozycji butik polskiej marki Solar. Firma Solar Company  zdecydowała się zająć w Galerii Wiślanka lokal o powierzchni 120 mkw.

Solar to marka premium stworzona dla nowoczesnych i aktywnych kobiet, która od lat współtworzy historię polskiej mody, a w drodze ciągłego rozwoju, z każdym rokiem przyciąga coraz młodsze klientki. Projektanci brandu przygotowując wszystkie kolekcje czerpią inspiracje z kultury, podróży po całym świecie i historii sztuki. Do znaków firmowych marki od zawsze należą wyjątkowa jakość tkanin, dbałość o detale i wykończenie.

Perfumeria Douglas oraz salon Solar będą stanowiły doskonałe uzupełninie portfolio marek, które już wcześniej zdecydowały się otworzyć swoje sklepy w Galerii Wiślanka. Żory są ponad 60-tysięcznym miastem, w którym klienci dotychczas nie mieli zapewnionej kompleksowej oferty zakupowej łączącej popularne marki sieciowe z ofertą premium. Klienci z pewnością docenią wielowymiarowość naszego obiektu. Ponadto Galeria Wiślanka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, zapewniającą komfortowy dojazd oraz parking dla 600 samochodów – mówi Teresa Jonas, prezes zarządu Wiślanka S.A.

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...