ODO 24 rozszerza współpracę z Triple PR

Informacja Prasowa - 13.02.2020
135

ODO 24 rozszerza współpracę z Triple PR

ODO 24 – firma specjalizująca się w ochronie danych osobowych i bezpieczeństwie informacji – w styczniu br. powierzyła agencji Triple PR obsługę w zakresie mediów społecznościowych. Triple PR odpowiada za stałą komunikację i wizerunek marki oraz kampanie reklamowe na Facebooku i LinkedIn.

Do zadań Agencji nadal należy doradztwo komunikacyjne oraz prowadzenie działań Media Relations i biura prasowego spółki.

ODO 24 oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów z zakresu m.in. prawa, informatyki, zarządzania kryzysowego oraz ciągłości działania dostarcza organizacjom praktyczne rozwiązania, pozwalające skutecznie zabezpieczyć posiadane zasoby informacyjne.

ODO 24 współpracuje z agencją Triple PR od blisko 5 lat. Agencja odpowiadała m.in. za kampanię PR spółki przed rozpoczęciem stosowania RODO oraz kompleksowe wsparcie w organizacji i przeprowadzeniu dwóch edycji akcji „Potencjalnie NIEbezpieczni” skierowane do przedsiębiorców i przeciętnego Kowalskiego. Ponadto zajmowała się oprawą medialną dwóch raportów na temat świadomości firm w zakresie ochrony danych osobowych.

Za projekt po stronie Triple PR odpowiadają: Martyna Kempińska, PR Manager, oraz Aneta Gałka, Senior PR Consultant.

Comments

comments

135
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...