Od teraz Publico24 Newsstand z subskrypcją

Informacja Prasowa - 22.07.2019
18

Od teraz Publico24 Newsstand z subskrypcją

Publico24 Newsstand, multiplatformowy kiosk z dostępem do tysięcy wydań tytułów prasowych wprowadził nowe udogodnienie. Od kwietnia tego roku, indywidualni użytkownicy mają możliwość wykupienia miesięcznej subskrypcji. Do ich dyspozycji jest ponad 80 magazynów i gazet, a oferta jest stale powiększana o nowe tytuły.

Aplikacja działa podobnie, jak dobrze wszystkim znany Spotify czy Netflix. Publico24 Newsstand to wirtualny kiosk, po zalogowaniu do którego czytelnik ma dostęp do aktualnych wydań magazynów, jak również tych archiwalnych. Dodatkowo, użytkownik nie musi płacić za każdy tytuł oddzielnie, ponieważ opłata za subskrypcję obejmuję wszystkie tytuły dostępne w kiosku e.publico24.pl.

Nowością jest także dostępność tytułów nie tylko w formacie PDF, ale również HTML. Dla czytelnika oznacza to, że magazyn dostosowuje obraz do używanego urządzenia, przez co czytanie staje się bardziej przyjemne. Co więcej, użytkownicy mogą pobrać interesujące ich tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscy, bez konieczności łączenia się z Internetem.

-Wprowadzenie subskrypcji jest elementem długofalowej strategii rozwoju naszej aplikacji. Zaczęliśmy od współpracy z firmami, które przy okazji swoich usług oferowały również możliwość czytania czasopism na Publico24. Naturalnym krokiem w kierunku biznesu było dostosowanie oferty do klienta indywidualnego. Już teraz mogę powiedzieć, że od momentu wprowadzenia subskrypcji naszą aplikację ściągnęło blisko 15 tysięcy użytkowników. To znak, że Polacy są gotowi na takie rozwiązanie– tłumaczy Arkadiusz Szczapa, Członek Zarządu P247.

Aplikację Publico24 Newsstand można ściągnąć z App Store i Google Play na swoje urządzenie, a później oddać się przyjemności czytania. Czasopisma są pogrupowane w kilku kategoriach: Sport i Hobby, Wydarzenia i Opinie, Lifestyle, Dom i wnętrza, Technologie, Biznes oraz Prasa lokalna. Z pośród nich użytkownicy mają do wyboru ponad 80 tytułów, m.in. Men’s Health, Elle, Newsweek, Tygodnik Sportowy, Traveler, Women’s Health, Auto Motor i Sport, Runner’s, Glamour czy Gala.

Miesięczna cena za subskrypcję Publico24 Newsstand wynosi 19,99 zł.

Comments

comments

18
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...